Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Auto Palace Butovice slaví 20 let

Společnost Auto Palace Butovice s.r.o. oslavila dvě desítky úspěšných let na českém automobilovém trhu a připravila pro zákazníky speciální limitovanou edici vybraných modelů značky Hyundai.

V letošním roce slaví Auto Palace Butovice významné výročí. Na podzim roku 1998 bylo otevřeno nové moderní prodejní a servisní centrum pro značku Mazda situované v Nových Butovicích, rozvíjející se části Prahy 13. Výstavba nového objektu byla součástí tehdejších plánů na obchodní expanzi Auto Palace Group, druhé největší dealerské skupiny v České republice. Značka Mazda působila v oblasti prodeje a servisu v moderním objektu společnosti Auto Palace Butovice pro své zákazníky až do roku 2001.

Ve zmíněném roce byla založena společnost Hyundai Motor CZ s.r.o. a právě tato korejská značka byla nově umístěna do objektu skupiny Auto Palace v Nových Butovicích. Zde jsou poskytovány vysoce kvalitní prodejní i poprodejní služby spojené se značkou Hyundai do této doby. Od slavnostního otevření v roce 1998 umístila společnost Auto Palace Butovice na český trh více než 22 tisíc nových vozů (Mazda a Hyundai). V poslední době se tato společnost stále výrazněji profiluje s úspěchem také na fleetovém trhu pro firemní klientelu.

Limitovaná edice k 20. výročí Auto Palace Butovice se vztahuje na vozy Hyundai v modelové řadě i20, dále i30 ve verzi Fastback a Kombi a také na nový model Tuscon, ke kterým je navíc poskytnutý bonus ve výší až 20 tisíc Kč.

Od běžných vozů se budou odlišovat barevným provedením střechy a zrcátek, instalovaným emblémem „20 let Auto Palace Butovice“ na B-sloupku a nabídkou zimních pneumatik zdarma.

Právě v letošním roce, kdy společnost Auto Palace Butovice slaví své dvacáté narozeniny došlo k podepsání smlouvy s importérskou organizací značky Hyundai o prodloužení vzájemné spolupráce až do roku 2023, což by mělo být další významným bodem k posílení její pozice největšího dealera značky Hyundai v České republice.

Slavnostního večera se zúčastnili mj. ředitel Auto Palace Butovice Jan Boháč a Martin Saitz, generální ředitel pro distribuci a retail společnosti AutoBinck a nechyběl ani bývalý generální ředitel Auto Palace Jindřich Nevrla.PR20.9.2018

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar