Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Audi spustilo informační portál pro MFF

Speciální festivalové stránky chystá automobilka Audi, která letos poprvé zajišťuje dopravu hostů Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary.

 

 

„Všem zájemcům o naše vozy, které budou během festivalu hodně na očích, chceme zprostředkovat rychlé a přehledné informace o značce Audi," říká

Petr Neústupný, vedoucí Divize Audi společnosti IVG. Na adrese www.audi.cz/kviff  zájemci naleznou od dnešního dne aktuality z prostředí festivalu, doplněné o nejnovější fotografie. Později přibudou informace o denní nabídce 3 až 5 filmů, které doporučuje Audi. Zároveň bude přinášet ještě informace o festivalových automobilech. Především o dvou nových modelech, které budou mít v Karlových Varech českou premiéru. První je sportovní limuzína Audi S6, jméno druhé české premiéry automobilka oznámí v nejbližších dnech.

Flotila festivalových vozů Audi se skládá z 55 automobilů, jejichž výběr organizační tým již dokončil. Hosty bude vozit 30 prodloužených limuzín Audi A8L  a 15 velkých SUV Audi Q7. Délka obou těchto modelů přesahuje pět metrů, takže festivalovým celebritám poskytnou maximální pohodlí. Běžné návštěvníky ale bude nejvíce zajímat 7 vozů Audi A4 Cabriolet. Za pěkného počasí budou vozit herecké hvězdy, kterým umožní osobnější kontakt s návštěvníky festivalu i obyvateli města.

Vzrušující svět stříbrného plátna není pro značku Audi neznámým prostředím - vozy Audi hrály například ve filmech Ronin (1998), Mission Impossible II (2000), Proroctví z temnot (2002), Jak na věc (2002), Pravá blondýnka II (2003) nebo I, Robot (2004), v nichž se objevovaly vedle takových hvězd, jakými jsou Jean Reno, Robert de Niro, Russel Crowe, Richard Gere, Hugh Grant,

Will Smith a další.

 

PL, 20.6.2006


Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar