Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

DS3 Crossback
 

Audi sezonní servis za výhodných podmínek

Audi Service zahajuje přípravy na novou sezonu! Výhodný Audi sezonní servis připraví vozidla Audi jakékoli věkové kategorie na jarní a letní provoz za velmi výhodných podmínek. Nabídka zahrnuje veškeré servisní služby od Audi originálních dílů® přes Audi pneuservis až po Audi STK Service.

Nechybí ani praktické a užitečné informace, jako je tip na cyklistickou dovolenou v Rakousku. Pro zákazníky je připravena také soutěž o zážitkový cykloturistický pobyt v Alpách.

„Audi a sport patří k sobě a ke sportu mají blízko i mnozí majitelé vozů s logem čtyř kruhů. Tomu jsme přizpůsobili také nabídku letošní jarní servisní kampaně,“ říká Jan Špinar, vedoucí oddělení After Sales společnosti Porsche Česká republika. „Majitelé vozidel Audi pořídí u autorizovaných servisních partnerů Audi kompletní sortiment Audi originálního příslušenství®, včetně různých druhů nosičů jízdních kol a neméně oblíbených střešních boxů pro přepravu zavazadel a sportovního vybavení. Pro zákazníky, kteří si zakoupí střešní nosič jízdních kol nebo nosič jízdních kol na tažné zařízení, jsme navíc připravili atraktivní soutěž o tři poukazy na ubytování v působivém čtyřhvězdičkovém cyklohotelu Schütterhof na 3 noci pro dvě osoby včetně snídaně v horském středisku Schladming-Rohrmoos, které patří mezi nejvyhledávanější turistická střediska v Evropě.“

. Kromě již uvedených speciálních střešních nosičů, příčníků a nosičů jízdních kol s různými možnostmi připevnění stojí za pozornost řada dalších užitečných doplňků. Osvěžující občerstvení na cestách uchová v čerstvém stavu po dlouhou dobu chladicí box o objemu 12 litrů, zatímco ochranná rohož zabrání poškození prahu zavazadlového prostoru při manipulaci se zavazadly a přepravovanými předměty.

Jedinečný sortiment Audi originálního příslušenství® pamatuje také na bezpečnou přepravu nejmenších cestujících i domácích mazlíčků. Pro děti ve věku 4 až 12 let, resp. s hmotností od 15 do 36 kg je určena dětská sedačka Audi youngster advanced s úchyty ISOFIX. Pod sedačku lze navíc umístit praktickou ochranu proti znečištění sedadla. Při přepravě psa se uplatní speciální bezpečnostní pás s reflexními prvky, který lze použít i mimo vozidlo jako postroj. Pes se může vzadu pohodlně natáhnout na dece pro psy, která chrání nejen zadní sedadla, ale i boční stěny a zadní dveře. Ochranné obložení se dodává rovněž pro zavazadlový prostor.

Zkušební jízda pak pomůže odhalit i případné skryté nedostatky. Při jejich odstraňování jsou používány výhradně Audi originální díly®. Mnohé opravy vozů starších 4 let mohou být ještě výhodnější díky Audi Energy Programu. Majitelé vozů starších 5 let mohou využít Audi kompletní ceny. Pro majitele starších vozů Audi je přínosem také služba Audi STK Service, která zajistí absolvování pravidelné technické kontroly a měření emisí zdarma. Předpokladem je příprava vozu na STK odborníky v autorizovaném servisu Audi.

S jarní sezonou nastává také čas přezutí ze zimních pneumatik na letní. I v této oblasti nabízejí autorizovaní servisní partneři Audi prémiové služby nejvyšší úrovně. Výměna kol se zimními pneumatikami za letní zahrnuje kompletní vyvážení, důkladnou kontrolu stavu kol a pneumatik včetně hloubky dezénu a tlaku v každé pneumatice. Mezi další služby Audi pneuservisu patří umytí a uskladnění kompletů na jednu sezonu a bezplatný zpětný odběr použitých pneumatik včetně zajištění jejich ekologické likvidace.

Audi pneuservis rovněž poradí s výběrem vhodných nových pneumatik a originálních kol pro všechny modely s logem čtyř kruhů. Nejvyšší měřítka přitom splňují Audi originální pneumatiky, které splňují mimořádně náročné specifikace a kritéria značky Audi. Za pozornost stojí také pneumatiky s technologií AirStop, které poskytují řidičům ještě větší pocit jistoty na cestách, protože umožňují řidiči pokračovat v jízdě až do nejbližšího servisu Audi i v případě poškození pneumatiky. Těsnicí hmota uvnitř pneumatiky zacelí otvor proražený tělesem o průměru až 5 mm. Dalším argumentem ve prospěch Audi pneuservisu je bezplatná PneuGarance. Zákazník získá záruku na poškození a výrobní vady pneumatiky při zakoupení alespoň jedné nové pneumatiky nebo originálního kompletního kola.


Audi 3.4.2019

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout
Milotec logo


© 2019 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar