Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Audi rozšiřuje akční nabídky

Leasing patří k velmi oblíbeným způsobům financování vozu Ve srovnání s platbou v hotovosti je však zpravidla jeho nevýhodou určité navýšení vynaložených prostředků, které si účtuje leasingová společnost. Ale existují výjimky.

 

Audi Finance nyní přichází s tzv. nulovým leasingem na modely Audi A3/A3 Sportback, při němž zákazník zaplatí za vůz po součtu všech leasingových splátek stejný obnos, jako kdyby platil v hotovosti.

„Díky této nabídce se zájemci o kompaktní modely Audi A3 nyní mohou rozhodovat opravdu jen a jen podle svých možností a priorit," říká Petr Neústupný, vedoucí Divize Audi společnosti Import Volkswagen Group. „Jde o skutečně férovou nabídku: Za uzavření smlouvy si neúčtujeme žádný poplatek a garantujeme dohodnutou výši splátek po celou dobu trvání smlouvy."

Leasing s nulovým navýšením se vztahuje na všechny verze modelové řady Audi A3, tedy na kompaktní třídveřový A3 i na pětidveřový A3 Sportback včetně případných variant N1. Dobu leasingu si může zákazník volit v rozmezí 36 nebo 48 měsíců. Splátka předem činí 30 až 70 % z ceny nového vozu pro délku leasingu 36 měsíců a 40 až 70 % pro leasing v trvání 48 měsíců.

Předpokladem nabídky je uzavření havarijního pojištění, povinného ručení a pojištění čelního skla u Kooperativy.

Ve snaze co nejlépe uspokojovat potřeby svých zákazníků prodloužil dovozce Audi platnost stávající akční nabídky paketů výbavy Audi A3 CITY a Audi A4 EXTENDED až do 30. září 2006.

 

AH, 7.8.2006

 

 

 

 


Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar