Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Audi opět partnerem MFF KV

Flotila více než padesáti vozů Audi bude k dispozici celebritám, které se zúčastní na přelomu června a července už 42. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech.

Letošní MFF KV není zdaleka první společenskou či kulturní událostí, jejíž organizátoři přivítali možnost poskytnout vzácným návštěvníkům špičkové služby a pohodlí vozů Audi.
Prestiž značky Audi potvrzuje i partnerství s organizátory významných společenských, sportovních a kulturních událostí nebo služba Audi Exclusive Limousine Service (AELS), která zajišťuje přepravu prominentních pasažérů z řad podnikatelských, sportovních a uměleckých špiček v rámci hlavního města Prahy.
„Partnerství s festivalem, kterého se zúčastňují tisíce návštěvníků a je místem setkání celebrit a známých osobností ze společnosti i businessu, je pro nás velkou poctou,“ říká Petr Neústupný, vedoucí Divize Audi společnosti Import Volkswagen Group. „Jsme rádi, že po předcházejícím úspěšném prvním ročníku můžeme i letos pokračovat ve společném partnerství s karlovarským filmovým festivalem pokračovat.“
Prezident Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary Jiří Bartoška doplňuje: „Modely Audi, které se v loňském roce ujaly role oficiálního vozu festivalu na mne udělaly velký dojem a díky celkovému navýšení počtu vozů probíhala doprava v klidu a v pohodě.“
Organizátorům a zejména VIP hostům bude sloužit 15 nejprestižnějších limuzín Audi A8, 30 manažersky oblíbených limuzín Audi A6 a tři praktické vozy Audi A4 v provedení Avant. Jako skvělé doplnění prestižních vozů poslouží i sedm kabrioletů Audi A4 Cabriolet, které se budou dokonale vyjímat v letní lázeňské festivalové atmosféře.
Díky sportovnímu stylingu, komfortnímu vybavení a využívání inovativních technologií (např. systém quattro, hliníková struktura karoserie ASF či přímé vstřikování benzinu FSI) i kvalitním službám se značka Audi jednoznačně prosadila na špičku v oblasti prestižních vozů. Její již více než deset let celosvětově stoupající prodeje se loni vyšplhaly až na 905 100 vozů, což představuje meziroční nárůst o 9,2 %. V ČR rostou prodeje automobilů Audi už dvanáct let po sobě – vloni se v České republice prodalo 2804 vozů, což představuje oproti předcházejícímu roku nárůst o deset procent.

PL, 18.4.2007Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar