Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Aprilia nabízí skladové modely a zve na autogramiádu

Společnost Faber Moto s.r.o., výhradní dovozce jednostopých vozidel značek Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio a Vespa do České republiky, zve všechny fanoušky rychlé jízdy v jedné stopě v rámci Grand Prix České republiky 2019 na autogramiádu s jezdci Aprilia Racing Team Gresini ve čtvrtek 1. srpna 2019 v 17:30 v dealerství D MOTO.

K autorizovanému prodejce značky Aprilia v Popůvkách u Brna zavítají jezdci Aleix Espargarò a Andrea Iannone, s kterými se fanoušci budu mít příležitost vyfotit a ulovit jejich autogramy. „Na podpisovou akci srdečně zveme všechny fandy značky Aprilia nejen proto, že můžou naživo vidět hvězdy Moto GP, ale také proto, že můžou vyhrát jeden ze dvaceti vstupů na Aprilia Experience – VIP komentovanou prohlídku boxů závodního týmů Aprilia Racing Team Gresini. Ta se bude konat přímo po autogramiádě.“ dodává Laura Marko, marketingová manažerka Faber Moto.

Návštěva u autorizovaných prodejců značky Aprilia se ale vyplatí každému, kdo pravě uvažuje o pořízení nového motocyklu. Pro své zákazníky připravila Aprilia Česká republika atraktivní cenová zvýhodnění, nabídky laděných výfuků zdarma a jednu zajímavou novinku na českém trhu.


„Až do konce srpna nebo do vyprodání zásob probíhá v celé dealerské síti Aprilia atraktivní akce s výhodnou nabídkou skladových motocyklů Shiver 900 a Dorsoduro 900. Zákazníci se můžou rozhodnout ze dvou variant: buď mezi finanční slevou na motocykl až 19 000 Kč, nebo věcný bonus v podobě výfukové soustavy Akrapovič či Arrow v hodnotě až 45 000 Kč, což je podle mě vážně super věc,“ ilustruje lákavou akci Adam Žert, oblastní manažer Faber Moto.


Aprilia Shiver 900: ceníková cena 229 900 Kč + výfuk Akrapovič v hodnotě 45 000 Kč nebo sleva na moto ve výši 14 000 Kč.


Aprilia Dorsoduro 900: ceníková cena 258 900 Kč + výfuk Arrow v hodnotě 35 000 Kč nebo sleva na moto ve výši 19 000 Kč.


Všechny informace ohledně akci „vyber si dle tvé chuti“ najde zákazník zde:

http://www.cz.aprilia.com/aprilia-900


Do
showroomů prodejců značky Aprilia rovněž míří taky žhavá novinka - speciální edice špičkového sportovního stroje Aprilia Tuono V4 1100 Factory s příznačným jménem „Dark Thunder“. Všechny informace k modelu Tuono V4 1100 Factory „Dark Thunder“ najdete zde:

http://www.cz.aprilia.com/modely/sport/tuono-v4-1100-factoryAprilia
30.7.2019

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar