Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Alcar varuje před klamavým označením ocelových kol

Společnost ALCAR BOHEMIA upozorňuje zákazníky na opakované zneužívání svých katalogových čísel ocelových kol ALCAR STAHLRAD / KFZ v nabídkách národních i mezinárodních internetových velkoobchodů.

Aktuálně se setkáváme s případy, kdy internetový velkoobchod nabízí kola pod katalogovým číslem ALCAR STAHLRAD / KFZ, ale ve skutečnosti dodává kola různých výrobců včetně asijských. Toto jednání máme potvrzené a zdokumentované uskutečněnými nákupy.

Zneužíváním a paděláním objednacích čísel dochází k jednoznačnému porušení zákonných ustanovení o hospodářské soutěži a výše popsané jednání naplňuje znaky zákonem zakázané nekalé soutěže, a to především skutků označených jako Klamavé označení zboží a služeb, Vyvolání nebezpečí záměny a Parazitování na pověsti.
V současné době zvažujeme právní kroky k zabránění zneužívaní našich katalogových čísel ALCAR STAHLRAD / KFZ.

Ocelová kola značky ALCAR STAHLRAD / KFZ se vyrábějí na totožných výrobních linkách a ze stejného materiálu jako výrobky dodávané do prvovýroby motorových vozidel a jsou kvalitativně shodná s koly do prvovýroby. Společnost ALCAR BOHEMIA je jediným akreditovaným dovozcem kol ALCAR STAHLRAD / KFZ do České republiky a držitelem schválení vydaného Ministerstvem dopravy ČR.
Kola jsou důležitým konstrukčním prvkem vozidla a použití nevhodných kol může vést až k poškození majetku či zdraví!

V případě pochybností o původu ocelových kol svým obchodním partnerům rádi pomůžeme s jejich identifikací. Ocelová kola ALCAR STAHLRAD jsou vždy označena 4místným číselným kódem vyraženým na kole a etiketou.


PR 14.10.2019

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar