Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Akce 7 dní Peugeot skončila úspěchem

Akce 7 dní Peugeot patřičně rozhýbala prodeje značky Peugeot v České republice. Koncesionáři přijali během akčního týdne přes tisíc objednávek, zejména pak na vozy do výroby. Dynamické prodejní tempo, které se podařilo akcí 7 dní Peugeot nastavit, pomohou v následujících měsících udržovat zejména výhodné nabídky operativního leasingu.

„První letošní akce předčila naše očekávání,“ říká Filip Lapka, obchodní ředitel značky Peugeot v ČR. „Podařilo se nám přitáhnout do našich showroomů spoustu klientů. Bylo ovšem zřetelné, že se nenechali nalákat na první cenu, ale na šíři, atraktivitu a celkově cenově příznivou strategii naší produktové nabídky. O tom svědčí fakt, že klienti poptávali zejména vyšší úrovně výbavy a objednávali bohatě vybavené vozy do výroby. Tyto objednávky, které nám pomohou stabilizovat dobré prodejní objemy i v nadcházejících měsících, tvoří až 70 % z celkového počtu.“

Nejžádanějším modelem akce 7 dní Peugeot byl dle očekávání Peugeot 2008. Toto městské SUV si tak za jediný týden připsalo skoro 300 objednávek. Dále následoval Peugeot 208 se 170 objednávkami. Zájem vzbudil i dieselový Peugeot Rifter, který se po dlouhé odmlce vrátil do produktového portfolia značky. Jeho počet objednávek dosáhl 130. Přes stovku se dostaly také modely Peugeot 308 SW (110 ks) a sedmimístné SUV Peugeot 5008 (100 ks).

„Máme několik důvodů ke spokojenosti: Zákazníci se k nám vrací, výrobní kapacity se dostávají na úroveň, kterou potřebujeme, a hlavně máme spoustu novinek. Právě jsme uvedli facelift modelu Peugeot 208, chystáme nová SUV Peugeot 3008 a 5008 a dorazí i kompletní řada užitkových vozů v nové velmi atraktivní podobě. Nicméně i přes současný úspěch nesmíme v naší prodejní ofenzívě polevit a musíme stále připravovat pro naše klienty zajímavé nabídky. V současné době se jedná zejména o velice výhodný operativní leasing.“ říká Filip Lapka

Operativní leasing se v posledních měsících stal velmi žádaným produktem. Díky nízkým splátkám, vysokému komfortu a jednoduchosti i rychlosti pořízení vozu si získává stále početnější klientelu, a to zejména z řad soukromých zákazníků a podnikatelů, kteří až dosud tuto formu financování nezvažovali. Nejdostupnějším modelem značky je nový Peugeot 208 za 5 623 Kč měsíčně, následován modelem Peugeot 2008 za 6 565 Kč měsíčně. Sedmimístné SUV 5008 se ještě, než ho na konci roku vystřídá nová generace, rozloučí s klienty velmi atraktivní splátkou, a to 9 600 Kč měsíčně.

Firemní klienti pak mohou prostřednictvím operativního leasingu financovat lehké užitkové vozy, například nový Peugeot Partner za 11 169 Kč (9 230 Kč bez DPH) měsíčně nebo nový Peugeot Expert za 12 583 Kč (10 399 Kč bez DPH) měsíčně.





Peugeot 8.4.2024

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2024 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar