Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Abenteuer&Allrad - Mekka offroadu

Ve dnech 7. až 10. června se skuteční v lázeňském městě Bad Kissingen již devátý ročník největšího offroadového veletrhu Abenteuer&Allrad. Na především volné ploště 110 tisíc metrů čtverečních se představí na 250 vystavovatelů.

Každoročně zavítá na offroadový veletrh do Bad Kissingenu až na padesát tisíc pro které je připravena bohatá nabídka novinek z oblasti 4x4 a offroadů včetně premiér, chybět nebudou ani velké offroady se 2,3 nebo 4 nápravami. Na speciálních terénních tratích si je mohou zájemci sami otestovat a ověřit, co dokáží.
Stále rostoucí trh čtyřkolek ATV nebo Quad či tzv. cross buggy představuje veletrh ideální prostor prezentovat nové modely, ať cestovná nebo vyloženě sportovní. Kromě toho budou také poprvé k vidění speciální motorizované dvoukolky.
Mnoho zájemců navštěvuje výstavu třeba jen proto, aby se seznámili s nabídkou cestovních kanceláří, které se specializují na dobrodružné cesty do nejrůznějších koutů naší zeměkoule. Jiní se zase zajímají o náhradní díly či speciální příslušenství nebo outdoorové vybavení. Mohou si je zde nejen prohlédnout, ale případně´hned i zakoupit.
Součástí expozice jsou také terénní obytné automobily nebo jen nástavby nejrůznějších velikostí, které staví specializované firmy z celé Evropy.
Abenteuer&Allrad není jen výstava, ale také možnost využít bohatý doprovodný program, vyzkoušet si svoji zručnost za volantem trucku pod dozorem zkušených instruktorů nebo si zkusit horolezeckou stěnu či jízdu s ATV apod.
Pro návštěvníky je opět připraven provizorní kemp, bezplatné parkoviště pro čtyři tisíce vozidel, odkud fungují non-stop bezplatná přeprava autobusy z centra města na rozlehlé výstaviště v bývalém vojenském prostoru.
Od čtvrtka do soboty je otevřeno od 10 do 18 hodin, v neděli do 17 hodin. Vstupné pro dospělé činí 10 eur, pro mládež (8-16 let) a postižené 5 eur.

Jindřich Lasík, 2.5.2007

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar