Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

ALCAR nenabízí jen kola

V listopadu loňského roku ALCAR BOHEMIA rozšířil portfolio svých služeb a začal dodávat kompletní kola složená z litých kol značek AEZ, DOTZ, DEZENT, ENZO nebo ocelových kol ALCAR STAHLRAD a ALCAR Hybridrad s pneumatikami dle přání zákazníka.

Hlavní skupinou zákazníků jsou v případě kompletů car dealeři nejrůznějších značek, kteří využívají především širokou nabídku kol v originálních rozměrech se schválením ECE. Objednání celého kompletu včetně senzorů TPMS je stejně jednoduché jako v případě objednávky samotných litých a ocelových kol. Obchodní partner může zadat objednávku ve webshopu a komplet je mu do 2 dnů doručen na vybrané dealerství připravený k montáži na vůz jeho konečného zákazníka.

ALCAR je dodavatelem komplexního řešení TPMS pro pneuservisy, které s jeho pomocí dokáží obsloužit v podstatě všechny majitele nových vozů, které jsou povinně vybavené TPMS. Pro podzimní sezónu ALCAR BOHEMIA opět výrazně zvýhodňuje litá i ocelová kola v případě jejich společného nákupu se senzory TPMS. On-line databáze ALCAR konfigurátoru kol, ke které mají přístup všichni obchodní partneři, umí přiřadit ke konkrétnímu kolu a vozidlu vhodný senzor TPMS včetně postupu spárování s vozidlem. ALCAR pneuservisům dodává diagnostické a programovací přístroje a senzory TPMS od nejvýznamnějších světových výrobců a pravidelně je školí za účelem správné montáže a dodržování bezpečných aplikací kol.

Originální produkt skupiny ALCAR, Hybridní kolo, se na českém trhu velice dobře uplatňuje. S tím, jak na trh přicházejí nové modely vozidel, se hybridní kolo homologuje pro stále větší počet vozů. Od podzimu bude k dispozici v 17 palcích například pro Škodu Kodiaq a Superb nebo Volkswagen Tiguan a v 16 palcích pro Škodu Karoq.
Vedle vozů koncernu VW mohou předností hybridního ocelového kola v podobě identického rozměru s originálními ocelovými koly, a navíc atraktivního designu se stříbrným lakováním a středovou krytkou, využít také vozy značek Citroen, Dacia, Ford, Hyundai, Kia, Mazda, Nissan, Opel, Peugeot, Renault a Subaru.


JL 25.9.2017

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar