Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

ALCAR má komplexní řešení TPMS

Od července 2022 musí být všechna nově homologovaná nákladní vozidla tříd N1, N2, N3, přívěsy O3, O4 a autobusy M2 a M3 vybavena systémem sledování tlaku v pneumatikách. ALCAR uvedl na trh 100% univerzální senzor ALCAR Sensor HD (Heavy Duty) pro nákladní vozidla, autobusy a přívěsy.

Nový ALCAR Sensor HD lze naprogramovat pro jakýkoliv model nákladního vozidla. Díky inovativnímu designu jej lze flexibilně použít na všechny rozměry kol v rozmezí od 17,5 do 24 palců. Montáž
probíhá přímo na kolo pomocí pásku vyvinutého pro extrémní zatížení. Senzor je možné naprogramovat pomocí přístroje ALCAR TECH600, který pneuservisy běžně používají také pro práci se senzory TPMS pro osobní vozidla. Přístroj umožňuje vytvoření klonu stávajícího OE senzoru, což je nejjednodušší způsob instalace nového senzoru.

Diagnostický a programovací přístroj TPMS ALCAR TECH600 dokáže nově kontrolovat a načítat také originální TESLA BLE (Bluetooth Low Energy) senzory i funkčně zcela identické ALCAR SENSOR BLE. Systém vozu si automaticky spáruje senzory během prvních minut jízdy.

V roce 2023 ALCAR do své nabídky nově zařadil také senzory TPMS pro motocykly značek BMW, Harley Davidson, Indian Motorbikes, KTM, Triumph a MV Agusta.
Obchodní partneři ALCARu mají online k dispozici konfigurátor TPMS, který ke každému osobnímu nebo nákladnímu vozidlu i motocyklu zobrazí systém TPMS a vhodné senzory.


JL5.3.2023

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Subaru Forester
Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2024 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar