Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

ALCAR Bohemia s dalšími novinkami

ALCAR Bohemia dodává na trh nejen kvalitní litá kola značek AEZ, DOTZ, DEZENT, ale nezapomíná ani na další "maličkosti". Jako jsou například loga některých značek na kolech, dále odolný lak SRC nebo bezpečnostní šrouby k litým kol§m AEZ a DOTZ zdarma.

Originální loga Škoda, VW a Seat v kolech od ALCARu

Ideálním řešením pro motoristy, kteří si vybrali některý z designů litých kol
z produkce ALCARu, ale zároveň chtějí mít kola opatřená originálním logem Škoda, Volkswagen nebo Seat, je nový adaptér od ALCARu. Originální krytky Škoda, VW a Seat lze nově pomocí tohoto speciálního adaptéru vložit do litých kol značek AEZ, DOTZ a DEZENT se standardním otvorem pro krytku o průměru 60 mm.


Litá kola od ALCARu chrání nový ultra odolný lak SRC

Všechna litá kola značek AEZ, DOTZ a DEZENT jsou dobře chráněna po celý rok díky třem různým vrstvám vylepšeného laku SRC, díky kterému zaručuje německý výrobce dokonalou ochranu kol i v zimním období.

Základním lakem je extrémně tvrdý práškový lak černé nebo světle šedé barvy, který je nanášen elektrostaticky a následně vytvrzen v peci při teplotě 210 °C po dobu 45 minut. Druhá vrstva barevného laku se aplikuje v tekutém stavu a po dobu 40 minut je stabilizována při teplotě 180 °C. Jako svrchní vrstvu a zároveň první linii obrany proti vlivům prostředí nakonec kolo dostává dvě vrstvy prémiového bezbarvého laku.

Kvalitu laku ALCAR pravidelně testuje. Agresivní podmínky, do kterých se kola v zimním provozu mohou dostat, se simulují například v testu se solným postřikem a testu odolnosti vůči korozi, které pro ALCAR provádí nezávislá externí laboratoř. Během testů kola musí odolat po dobu 300 hodin působení štěrku, soli, octové kyseliny a chloridu měďnatého.


K litým kolům AEZ a DOTZ bezpečnostní šrouby zdarma

ALCAR svým zákazníkům opět zvýhodňuje nákup prémiových značek litých kol AEZ a DOTZ. V případě, že si vyberou jakýkoliv design od značky AEZ nebo DOTZ a objednají si ke kolům bezpečnostní šrouby či matice Sicuplus, dostanou je od ALCARu zdarma. Tato akce platí až do 30.11.2020, takže ji stihnou i ti, kteří budou přezouvat na zimní pneumatiky až v pozdějším termínu. Kromě toho se ALCAR opět snaží ulehčit zákazníkům výběr zimní sady kol a pneumatik a ze své nabídky téměř 70 designů litých kol vybral 12 designů vhodných na zimu, které zařadil do své podzimní nabídky
JL 1.10.2020

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar