Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

AKTUALIZOVÁNO: je to tady. Rušení akci, ale Roztoky budou

To čeho jsme se všichni nejvíce obávali, se stává skutečností. Už přicházejí první zprávy o rušení motoristických podniků v příštích dnech, nad některými visí otazník. Kdy už ta hysterie kolem viru skončí?


Brno-Soběšice


Vážení přátelé, závodníci do kopečku Soběšického,
neříká se mi to lehce, ale rozhodli jsme se letošní akci zrušit. Doba je složitá a hysterie kolem šíření nemoci se stupňuje. Nechci ohrozit svůj klub, účastníky ani všechny ty, co nám pomáhají.Každopádně zatím stále pokračujeme v přípravě nedělního výletu po Masarykově okruhu.
Budu vás průběžně informovat…
Hrom do cesty! Karel KupkaAutokrosy Přerov a Humpolec

Auto Klub Přerov se rozhodl zrušit poslední podnik Mistrovství ČR v autokrosu bez náhrady. Již dříve avizoval AMK Zálesí v Humpolci odvolání Setkání mistrů, které se mělo odjet 3. října.Ondřejovská osmička

Vážení přátelé historických vozidel,bohužel jsme Vás nuceni informovat, že po zralé úvaze bylo rozhodnuto, že tradiční závěr sezóny závodů historických vozidel Posázavského klubu historických vozidel, závod Ondřejovská Osmička "Memoriál Jana Novotného" bude ZRUŠEN.Děkujeme všem přihlášeným za důvěru a zájem a srdečně se těšíme na shledanou v lepších časech na závodech historických vozidel v následujícím roce.
S úctou a lítostí, Organizační tým závodů Posázavského klubu historických vozidel


Zdibský okruh 17.10.


Česko zaznamenalo druhý denní přírůstek nad 1000 nových případů nákazy koronavirem. Zpřísňují se různá nařízení, a my nejsme schopni zaručit sraz takové úrovně, jakou naši účastníci očekávají. Dále nemáme zaručeno, že nám sraz vláda nezruší několik dní před termínem úplně. Z těchto důvodů RUŠÍME letos již druhý sraz a 30.sraz SKODAHOME.cz přesouváme na příští rok.Než vypustíme vodu z chladiče 2020
Vzpomínková jízda J. Šíra.

Vážení přátelé,
velice si ceníme všech přihlášek na letošní akci Než vypustíme vodu z chladiče, kterou jsme chtěli i přes nepříznívé okolnosti uspořádat. Připravovali jsme se na různá možná omezení a pravidla, ale do těch, která byla oznámena včera, se bohužel nevejdeme. Moc nás to mrzí, ale po zvážení situace jsme se rozhodli letošní “chladič” zrušit.
Věříme, že příští rok bude lepší a těšíme se na setkání v roce 2021.

Výbor VCC Dvůr Králové n. L.


Pražská Noblesa 3.10.
ZRU3ENOSoutěž elegance Roztoky 28.září - BUDE
Vážení přátelé,

41. ročník výstavy historických vozidel v Roztokách se opravdu koná! V pondělí 28. 9. od 9:30 do 15:30, ovšem za dodržení hygienických opatření. Všichni návštěvníci a účastníci akce musí mít chráněna ústa a nos rouškou a vzájemně dodržovat rozestupy 2 metry. V jednu chvíli pak může být v areálu maximálně 1000 lidí. Prosíme proto o Vaši spolupráci s dodržením těchto opatření a Vaši trpělivost.

Účastníci s historickými vozy se nemusí hlásit, stačí přijet do areálu a registrovat se, jak jste standardně zvyklí. Po vyhlášení výsledků v 15:30 proběhne tradiční vyjížďka roztockou serpentínou.

Pro zájemce, kteří se chtějí zúčastnit Svatováclavské jízdy je sraz v 10:00 před sídlem klubu v Záběhlicích, odkud se odjede v koloně do roztockého muzea.

Děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu.

Jiří Patočka, ředitel akce
JL 25.9.2020

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar