Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

A.M.T.mobil otevřel nové centrum BMW

Hned vedle zastoupení britských značek Jaguar a Land Rover vyrostl v Kolbenově ulici na Praze 9 během krátké další době reprezentativní showroom, tentokrát značky BMW, která tak rozšířila nabídku společnosti A.M.T. mobil.

Počátky existence společnosti A.M.T. mobile (člen skupiny PMG Finance) se datuje do roku 1998, kdy jako ještě A.M.T. Group zastupoval Land Rover a od září 2005 také Jaguar. Její činnost probíhala v pronajatých prostorách Kongresového centra. V květnu 2006 bylo otevřeno nové reprezentativní centrum obou britských značek na Kolbenově ulici, které na prostoru 1100 m² přináší zákazníkům nejen komfort při výběru svého nového vozu, ale také zázemí a možnost nabídky dalších služeb.
V současné době je největším dealerem vozů Jaguar a Land Rover v České republice a nyní novou přibral ještě značku BMW, jejíž automobily a motocykly prodává dceřinná společnost AuTec Group a.s., největší dealer BMW se sídlem na Praze 5. Během devíti let prodala společnost na tři tisíce nových vozů a splnila 65 tisíc servisních zakázek.
Nový showroom BMW tak znamená další rozšíření sortimentu prémiových značek společnosti A.M.T. mobil. Zákazníci najdou v novém prodejním centru o celkové ploše 400 m² kompletní služby zahrnující prodej nových automobilů a motocyklů. Autorizovaný servis, prodej náhradních dílů a originálního příslušenství, lifestyle shop.
Nový areál společnosti A.M.T. mobil a.s. na Praze 9 poskytuje služby a zázemí automobilům BMW, Jaguar a Land Rover na nejvyšší úrovni, jakou lze v Evropě nalézt.
Nové centrum BMW slavnostně otevřel před několika dny Dr. Udo Richter, předseda představenstva a generální ředitel společně s paní Martinou Plesnik, zástupkyní akcionářů (na snímku). „Pevně věřím, že jsme svědky nové éry značek BMW, Jaguar a Land Rover v České republice a potvrdíme správnost strategie modelové a designové ofenzívy, kterou tyto firmy zahájily“, řekl Dr. Udo Richter na úvod slavnostního zahájeni, během něhož mj. předal šek Klubu nemocných cystickou fibrózou.

JL, 10.4.2007

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar