Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

ŠkoFIN nabízí SEAT Leasing „Výhoda“

Společnost ŠkoFIN ve spolupráci s importérem vozů SEAT nabízí pro modely Ibiza, Cordoba, Altea a Leon velmi atraktivní akční produkt – „SEAT Leasing VÝHODA“.

Při využití speciální nabídky lze získat rozsáhlé pakety akčních výbav Family, Rebel nebo Sportrider bez příplatku. Akce „Seat Leasing VÝHODA“ nabízí konkurenceschopný základ, k němuž si může zákazník zvolit rozsah potřebného pojistného krytí, a to buď individuální pojištění (není limitován konkrétní pojišťovnou), nebo kombinaci doplňkových připojištění a služeb.
Druhou nabídkou je úvěrové financování „Auto za polovinu“, které ŠkoFIN připravil ve spolupráci s importérem vozů SEAT. Na pořízení nového vozu stačí jen polovina, nebo dokonce jen třetina ceny vozu. Zbývající část se zaplatí až za 1 rok – a to bez navýšení. V průběhu roku se neplatí splátky, ale jen pojištění, které je nabízeno za atraktivních podmínek (např. splátka pro model SEAT Ibiza 1.2 již od 795 Kč měsíčně). Během roku si pak klient může rozmyslet, jak bude financovat zůstatek kupní ceny. Tu může doplatit v hotovosti bez úroku a navýšení nebo může využít některý z produktů SEAT Leasing či SEAT úvěr od ŠkoFINu, případně vůz prodat/vyměnit u autorizovaného dealera značky SEAT.
ŠkoFIN dlouhodobě spolupracuje s renomovanými pojišťovnami, prostřednictvím nichž zajišťuje také povinné ručení a havarijní pojištění. Výsledkem je nízká cena a součást leasingu nebo samostatné platby po dobu trvání úvěru. Maximum starostí s pořízením automobilu zajistíme za naše klienty tak, abychom jim maximálně šetřili čas.

PL, 10.5.2007

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar