Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Hyundai Tucson
DS3 Crossback
 

ŠKODA NejMix - nejlepší kombinace z podzimní nabídky

Autorizovaná prodejní síť značky ŠKODA v České republice přichystala podzimní akci pro retailové zákazníky. Ti mohou při pořízení nového modelu CITIGO, FABIA nebo RAPID čerpat řadu výhod, ať už při nákupu za hotové nebo na úvěr.

Podzimní retailová nabídka pod názvem ŠKODA NejMix 2018 navazuje na úspěšnou kampaň pod názvem „Já na to mám“, která se u zákazníků setkala s příznivou odezvou. Nově přináší ještě více výhod a oslovuje širší cílovou skupinu. Nabídka se týká modelových řad: CITIGO, FABIA a RAPID, přičemž zahrnuje širokou paletu karosářských variant, výbavových stupňů i motorizací. Akce je zaměřena na motoristy, kteří při pořízení nového automobilu využívají finanční produkty i platbu v hotovosti. Lze ji uplatnit jak na objednávky zadávané do výroby, tak na skladové zásoby autorizovaných obchodních partnerů značky.

Podstatná výhoda spočívá v paketu Mobilita Plus, který k základní záruce mobility přidává pomoc i v případech, které mohou nastat při každodenním provozu vozidla (např. defekt pneumatiky, vybití baterie, záměna paliva nebo ztráta klíčů). Součástí balíčku je i prodloužená záruka na 5 let nebo 100 000 km podle toho, co nastane dříve. Paket Mobilita Plus nyní dostane majitel nového vozu zdarma.

Další výhoda na něj čeká, pokud poskytne své dosavadní vozidlo na protiúčet. K výkupní ceně se automaticky připočítá bonus 15 000 Kč při koupi modelu CITIGO, resp. 25 000 Kč v případě pořízení modelů FABIA nebo RAPID. Není-li vozidlo na protiúčet k dispozici, zákazník automaticky čerpá jiný benefit – ŠKODA Předplacený servis Standard na 5 let nebo 100 000 km (resp. 60 000 km v případě modelu CITIGO) opět zcela zdarma. A to už představuje zajímavou finanční úsporu, např. u modelu RAPID je tato služba standardně k dispozici jen v rámci prvků mimořádné výbavy za 23 600 Kč.

Další výhody čekají na ty, kteří využijí akční nabídku financování od ŠKODA Financial Services. Vedle skvělého úroku od 2,99 % získá klient kompletní zimní kola (disky + pneumatiky) zdarma a dále povinné ručení za pouhých 1 000 Kč ročně po celou dobu financování. Za všech okolností tak hradí jen náklady na pohonné hmoty a v případě potřeby dálniční známku.

Podzimní akce ŠKODA NejMix 2018 nezapomíná ani na ty, kteří dávají přednost výhradně pronájmu vozu, bez vazby na jeho vlastnictví. Tato skupina zákazníků je stále početnější i mezi fyzickými osobami.

Právě jejich potřebám slouží program operativního leasingu ŠKODA Bez starostí, který zahrnuje všechny modelové řady mladoboleslavské automobilky v libovolných variantách včetně doplňkových výbav. Aktuálně stojí za zvláštní pozornost mimořádně výhodná nabídka vybraných specifikací. Pokud zájemce uzavře smlouvu na dobu 48 měsíců s ročním nájezdem 20 000 km, zaplatí za modernizovaný model měsíční splátku:

FABIA 1,0 TSI/70 kW Active 3990 Kč
ŠKODA OCTAVIA 1,6 TDI/85 kW Active 6990 Kč
KODIAQ 2,0 TDI/110 kW Active 4x4 9 990 Kč

Akční nabídka ŠKODA NejMix 2018, kterou doprovází marketingová komunikace prostřednictvím on-line médií a rozhlasových stanic a tištěné inzerce, platí do 31. prosince letošního roku.Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout
Milotec logo


© 2019 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar