Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Emil Frey Select otvírá prodejny a nabízí operativní leasing

Program certifikovaných ojetých vozů Emil Frey Select se 20. dubna opět rozbíhá. Ve všech jeho čtyřech provozovnách budou dodržována přísná hygienická opatření pro zajištění ochrany zdraví zákazníků i zaměstnanců, přičemž bude stále kladen velký důraz na on-line komunikaci.

„On-line aktivity byly pro nás v uplynulém období klíčové. Začali jsme používat novou metodu prohlídky vozu, kdy pomocí Skype, WhatsApp nebo jiných aplikací vedeme videohovor se zákazníkem a sdílíme s ním veškeré detaily vozu, které ho zajímají. Může tak spolehlivě posoudit například opotřebení vozu. Jsem přesvědčený, že tento nástroj najde uplatnění i v budoucnosti,“ říká Zdeněk Fořt, ředitel firmy EF Mobility patřící do skupiny Emil Frey v ČR.

S opětovným otevřením provozoven od 20. dubna přináší Emil Frey Select svým zákazníkům i zcela novou službu financování: operativní leasing pro ojeté vozy. Tato služba byla zavedena ve spolupráci s importy značek Peugeot, Citroën, Opel a DS, patřících stejně jako Emil Frey Select do skupiny Emil Frey, a s leasingovou společností ALD Automotive. Vozy jsou pronajímány soukromým nebo firemním klientům na dobu 12 měsíců, maximální nájezd byl stanoven na 20 000 km. Podmínky pronájmu se neliší od operativního leasingu pro nové vozy, např. zákonné a havarijní pojištění jsou v ceně.

„Od samého počátku našeho programu Emil Frey Select se snažíme v prodeji ojetých vozů dosáhnout nejvyššího standardu na trhu, včetně široké nabídky služeb srovnatelné s prodejem nových vozů. Operativní leasing pro ojeté vozy je dalším krokem. Věřím, že to k nám přiláká nové klienty, stále však apelujeme na maximální obezřetnost a důsledné dodržování pravidel, jako telefonické objednávání, nošení ochranných pomůcek, dodržování odstupu 2 metry apod. Více než kdy dřív jsme nyní připraveni vyřídit veškeré náležitosti on-line prostřednictvím našich stránek emilfreyselect.cz,“ říká Zdeněk Fořt.EFS 19.4.2020

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar