Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

DS3 Crossback
 

7 dní Peugeot pro profesionály - 3 roky bez starostí

Po vzoru tradiční akce 7 dní Peugeot, která přichází pravidelně dvakrát ročně s cílem zrychlit dynamiku prodejů osobních vozů Peugeot, uvádí značka podobně zaměřenou nabídku i pro klienty lehkých užitkových vozů. Hlavní výhodou je tříletá servisní smlouva zdarma.

První akci 7 dní Peugeot pro profesionály uspořádal Peugeot v ČR v roce 2017. Na ní si značka ověřila, že servisní smlouvy jsou pro klienty lehkých užitkových vozů vysoce ceněným artiklem. Letošní akce 7 dní Peugeot pro profesionály, která se koná od 15. do 21. dubna 2019, proto kromě zajímavých akčních cen nabízí také možnost koupě užitkového vozu Peugeot s kompletním servisem a údržbou, včetně výměny opotřebovaných dílů, práce i nadstandardních asistenčních služeb až na 3 roky / 90 000 km zdarma.

Nabídka se vztahuje na kompletní řadu lehkých užitkových vozů značky Peugeot, od nejmenší dodávky, letos uvedeného vozu Peugeot Partner, přes model Expert ve variantách Furgon, Combi a Polocombi, včetně jeho osobní verze Traveller Business a Family, až po největší dodávku a současně 4 roky po sobě nejprodávanější užitkový vůz v ČR – Peugeot Boxer v provedeních Furgon, Valník i Šasi.

Akce 7 dní Peugeot pro profesionály si klade za cíl upevnit vedoucí postavení značky Peugeot na trhu lehkých užitkových vozů. V České republice je Peugeot na prvním místě už od roku 2017 a udržel prvenství i v prvním čtvrtletí letošního roku se 792 registrovanými vozy a podílem na trhu LCV 15,75 %, což představuje nárůst o 38,5 % oproti stejnému období loňského roku. Z celosvětového hlediska je značka Peugeot jedním z pilířů trhu LCV. V roce 2018 prodala celosvětově 243 000 užitkových vozů a dosáhla tak svého historického rekordu.


Peugeot 8.4.2019

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout
Milotec logo


© 2019 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar