Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Vylaďte si svůj Volkswagen Golf 8. generace

Majitelé nového Golfu si nyní mohou pořídit paket praktického příslušenství se zvýhodněním 35 procent–Paket zahrnuje sadu hliníkových kol se zimními pneumatikami a řadu ochranných prvků–Zvýhodněný balíček příslušenství je k dispozici do vyprodání zásob.

Volkswagen vychází vstříc majitelům osmé generace Golfu a do vyprodání zásob nabízí zvýhodněný paket praktického příslušenství pro zimní provoz a ochranu vozu před znečištěním a poškozením.

Balíček Originálního příslušenství Volkswagen® zahrnuje nejčastěji požadované ochranné prvky a sadu hliníkových kol se zimními pneumatikami. Majitelé vozů Golf 8 si tak mohou v rámci akční nabídky „Vylaďte si svůj Golf 8. generace“ vylepšit svůj vůz s35% cenovým zvýhodněním.
„Volkswagen Golf je nadčasovým automobilem, který překračuje hranice segmentů i díky mimořádně širokým možnostem individualizace,“ říká Jan Špinar, vedoucí divize AfterSales společnosti Porsche Česká republika. „Kromě prvků výbavy na přání, které se dodávají přímo z výroby na základě individuální objednávky zákazníka, je u našich autorizovaných partnerů Volkswagen k dispozici rozmanitý sortiment Originálního příslušenství Volkswagen®. Jakékoli příslušenství si mohou majitelé modelu Golf 8 pořídit kdykoli během celé životnosti jejich vozu. V současnosti přitom mohou využít nabídku zvýhodněného balíčku nejčastěji požadovaného příslušenství pro zimní provoz a ochranu interiéru a zavazadlového prostoru, a ušetřit tak 35 %.“

Zákazníci autorizovaných prodejců a servisů Volkswagen si mohou vyladit svůj Golf 8. generace akčním paketem Originálního příslušenství Volkswagen®, který obsahuje nejdůležitější prvky výbavy pro zimní provoz a ochranu interiéru. Hlavní součástí paketu je sada 16“ kol Gavia z lehké slitiny se zimními pneumatikami Bridgestone Blizzak rozměru 205/55 R 16 91H. Kvalitní zimní pneumatiky poskytují vynikající úroveň provozních vlastností nejen na sněhu, ale i na mokru, čímž významně přispívají k aktivní bezpečnosti v nejchladnějším ročním období. Kola jsou vybavena dynamickými kryty středů (2983 Kč), u nichž logo VW zůstává ve vodorovné poloze i při otáčení kola. Tím vzniká za jízdy pozoruhodný vizuální efekt, který umocňuje sofistikovanost nového Golfu.

Originální příslušenství Volkswagen® pro nový Golf lze nyní pořídit o 35 % výhodněji. Díky sadě čtyř odolných pryžových rohoží bude nový Golf ve svém interiéru vypadat jako nový i po mnoha tisících ujetých kilometrů. Praktické rohože za 1953 Kč ochrání koberce v interiéru před znečištěním a vlhkostí po celý rok, stejně jako plastová vana do zavazadlového prostoru ve variantě pro modely s variabilní výškou podlahy v ceně 1444 Kč.

Rohože i vana jsou vyrobeny přesně na míru rozměrům nového Golfu z velmi kvalitních materiálů a svým designem dokonale ladí s vnitřním prostorem. Třešničkou na dortu, která rovněž přispěje k zachování vysoké zůstatkové hodnoty vozu i po mnohaletém provozu, je transparentní ochranná fólie pro práh zavazadlového prostoru za 1723 korun.

Odolná fólie chrání před poškrábáním a jiným poškozením především lak horní části nárazníku v oblasti vstupního otvoru, jež při nakládání a vykládání často přichází do kontaktu s přepravovanými zavazadly a materiálem. Celková běžná cena příslušenství, zařazeného do paketu, je37037 Kč. Zákazník však díky zvýhodnění 35 % zaplatí jen 24074 Kč, tedy o 12963 Kč méně.

Akční nabídka „Vylaďte si svůj Golf 8. generace“ platí do vyprodání zásob.


VW 24.6.2020

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar