Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Volkswagen uvádí akční modely Passat

Volkswagen nabízí nové akční modely Passat Business a Executive, které jsou dodávány se vznětovými motory 2.0 TDI v obou výkonových variantách 140 k i 170 k. Nabídka platí jak pro provedení Limousine, tak i Variant.

„Snažili jsme se vyjít zákazníkům vstříc, a proto jsme často žádané komfortní výbavy Passatu, který je dlouhodobě nejprodávanějším modelem své kategorie, zařadili již do sériové výbavy," říká Vratislav Strašil, vedoucí divize Volkswagen osobní vozy.
První akční model Volkswagen Passat Business vychází z již velmi bohaté výbavy Comfortline, ke které navíc přidává malý kožený paket, bi-xenony, palubní počítač s multifunkčním ukazatelem a hliníková kola v designu Milwaukee. Cena vozu s touto výbavou začíná na 799 900 Kč a celková výhoda pro zákazníka činí 98 700 Kč.
Druhý akční model Passat Executive staví na výbavě Highline, kterou nadále rozšiřuje o bi-xenony, rádio s osmi reproduktory a palubní počítač s multifunkčním ukazatelem Plus. Cena začíná na 849 900 Kč což přináší celkovou výhodu 109 400 Kč.

PL, 28.6.2007

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar