Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Volkswagen představí model Caddy

Užitkové vozy prvními skicami naznačuje design zcela nového modelu Caddy, který bude mít premiéru v roce 2020. Zcela jisté je to, že nic nezůstane při starém. Nový Caddy bude zásadním vozem v segmentu A městských užitkových vozů a rodinných MPV pro soukromé použití.

První skici z raných fází vývoje nového Caddy ukazují, že dojde k velkým změnám. Studie skříňové varianty prozrazuje, že všechno bude jiné, ale i nadále s velkým objemem nákladového prostoru a mimořádnou variabilitou.
Sportovnější charakter je u studie naznačen například mírně klesající linií střechy. Nebo výrazně tvarovanými, velkými bočními plochami. Nový Caddy přitom zaujme štíhlým, jednolitým designem. Bude zajímavou, praktickou alternativou pro ještě širší okruh sportovců a zákazníků s aktivním životním stylem.

Skica modelu Caddy ve verzi Cargo naznačuje několik výrazných designových prvků budoucího sériově vyráběného skříňového vozu. Mezi ně patří výrazněji vertikálně uspořádaná, štíhlá LED světla na zádi. Jimi bude vybavena také osobní varianta. Studie navíc ukazuje větší zadní okno, které bude nezaměnitelným prvkem osobní verze. Užitkové varianty budou mít v závislosti na přání zákazníka zadní výklopné dveře bez okna nebo osvědčené křídlové dveře.

Dalšími prvky jsou větší kola a uzavřeně působící příď s LED světlomety, užší maskou chladiče a větším logem. To vše dává jasně najevo, že i nový Caddy přijde na trh s ambicemi být měřítkem ve svém segmentu.

Představení skříňového městského rozvážkového vozu a rodinného MPV světové veřejnosti se uskuteční na začátku roku 2020. Podrobnější informace budou zveřejněny v nadcházejících týdnech.


VW 6.1.2020

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar