Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Volkswagen Caddy před světovou premiérou

Pátá generace modelu Volkswagen Caddy bude novým automobilem, který splní mnohem víc než jen obvyklé požadavky. Pozornosti konstruktérů neunikl jediný detail. Nový Caddy bude díky tomu znovu vozidlem, které bude udávat měřítka v segmentu městských lehkých užitkových vozů a rodinných MPV pro soukromé využití.

Aktuální skici nového modelu Caddy jsou ještě konkrétnější. Již nyní je jisté, že budoucí malý lehký užitkový přinese v průběhu letošního roku zásadní změny. Verze Caddy Cargo se vyznačuje především funkčností a praktičností, vyčnívat s novým sebevědomím. Skica konkrétně ukazuje mírně klesající linii střechy směrem k zádi, prodloužený rozvor krátké verze a větší kola, dodávaná na přání. Také design světlometů LED je velmi inovativní. Přední světlomety nechávají masku chladiče vizuálně vyčnívat více do prostoru a přímo navazují na sportovně elegantní boční linie karoserie. Skica navíc již zřetelně odhaluje vertikálně uspořádané, štíhlé svítilny na zádi. Vše je tedy jiné, velký objem nákladového prostoru a mimořádná variabilita však zůstaly zachovány. Caddy si tedy ponechává vše, čím byl pro své zákazníky vždy atraktivní. Zkrátka: 100% nový, 100% Caddy.

Sportovnějším charakterem se vyznačuje osobní varianta. Verze s krátkým rozvorem zaujme suverénnějším vzhledem, k němuž přispívá větší šířka a délka karoserie. Přitažlivým prvkem je obrovské skleněné panoramatické střešní okno, největší ve svém segmentu.
Caddy navíc nabídne ve třídě městských lehkých užitkových vozů a rodinných MPV dosud nevídaný počet asistenčních systémů. Nový Caddy je stále online. Neustále připojen k síti, s informacemi v reálném čase.

Nový model Caddy bude poprvé představen světové veřejnosti na konci února 2020, a to jako užitková verze i rodinné MPV. Podrobnější informace budou zveřejněny později.VW Užitkové vozy 4.2.2020

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar