Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Citroën 100 let
Alcar - Konfigurátor kol

Veletrh Motocykl 2018 - show jako za starých časů

Exkluzivní česká premiéra Ducati Panigale V4, první představení novinky Norton V4 a hlavně MV Agusta F4 RC Reparto Corse na živo! K tomu už 14. ročník Bohemian Custom Bike, Harley-Davidson, kaskadéři, Indian i novinky od tuzemské Jawy. Tradičnímu veletrhu Motocykl letos se koná v Praze od 1. do 4.března.

Skutečnost, že máme veletrhy dva, ve stejný termín a jednou za dva roky dokonce ve stejném městě, nebaví návštěvníky ani pořadatele. Nyní přichází změna. Akce Motocykl 2018 koncipovaná jako přehlídka motocyklů, čtyřkolek, doplňků, techniky, sportu a života v jedné stopě, se koná v Praze v termínu 1.-4.března, kdežto Brno o týden později!


Ve střední hale Průmyslového paláce proběhne v rámci veletrhu Motocykl 2018 slavnostní premiéra modelu Panigale V4. Ve čtvrtek 1.3.2018 od 20 hodin na Ducati V4 Party proběhne odhalení novinky Panigale V4 za účasti Manuela Poggialiho, dvojnásobného šampiona silničních motocyklových závodů v kubaturách 125 a 250 ccm a současný instruktor DRE – Ducati Riding Experience. Návštěvníci si užijí také koncert Viktora Dyka a kapely WAW

Letošní přehlídka motocyklů, čtyřkolek, doplňků, techniky, sportu a života v jedné stopě se ponese v duchu řady novinek a zajímavostí. Zastoupeny budou jak tradiční motocyklové značky, ale i úplné novinky na českém trhu. Značka Triumph představí na letošní výstavě záplavu novinek.

Představeny budou dva nejnovější přírůstky populární kategorie Modern Classic. Zcela nový Bonneville Speedmaster a nástupce loňského motocyklu roku kategorie cruiser chopper, Bobber Black. Po delší absenci představíme na veletrhu motocykly Honda v zastoupení dealera Auto Jarov.

V letošním roce se můžete poprvé seznámit s motocykly s nízkým objemem do 125ccm UM (United Motorcycles) ve Střední hale Průmyslového paláce. UM byla poprvé v zemích EU představena vloni na výstavě EICMA v Miláně. Dále se můžete těšit na novinky vystavené pouze na veletrhu Motocykl 2018 v Praze Moto Morini Milano a Corzarro 1200 ZZ. Ve Střední hale Průmyslového paláce se budete moci seznámit s novinkou Norton V4. Norton se hrdě považuje za skrz-naskrz britskou značku s ruční výrobou cca 250-300 kusů unikátních motocyklů, s vlastním vývojem, s vlastní výrobou dílů. Zastoupení bude mít i jediný český výrobce elektrických motocyklů KUBERG, který se věnuje výrobě unikátních elektrických motorek, které se svým osobitým a promyšleným designem nezaleknou srovnání s konkurencí se spalovacími motory.

V Holešovicích je připravena spousta expozic a autogramiád závodních týmů včetně dakarských jedniček. Na veletrhu se návštěvníci mohou těšit například na dakarský tým BigShock, a se svým týmem Ollie Racing Team dorazí Ollie Roučková.

Volná plocha před „průmyslákem“ bude po velkém loňském úspěchu patřit Motulu a kaskadérskému týmu Jarda Janovský – Mirek Frey. Chybět samozřejmě nebude ani škola bezpečné jízdy na motorce, tentokrát v podání Car-Pro Akademie.
V rámci Motul Motocykl Show 2018 bude k vidění čtveřice motokaskadérů, kteří předvedou svoje dovednosti nejen jako jednotlivci, ale především v nacvičených skupinových jízdách, či se spolujezdci.

Své pevné místo má na veletrhu Motocykl už 14 let mezinárodní soutěžní výstava motocyklových staveb a přestaveb Bohemian Custom Bike 2018 (BCBike). „Bohémka“ se letos opět vrací do levého křídla Průmyslového paláce a představí ty nejzajímavější a v mnoha případech možní i „nejbizarnější“ kreace na téma motocykl. Účastníci nejen od nás a ze Slovenska, ale i z dalších evropských zemí, se utkají v deseti soutěžních kategoriích.


Expozice samozřejmě nebude jen o silných strojích. Návštěvníci zde mohou také pořídit motorkářské oblečení, doplňky, příslušenství a další.


Podrobnější informace viz. www.motocykl-praha.cz a

Termín konání: 1. – 4. 3. 2018

Místo konání:VÝSTAVIŠTĚ PRAHA – HOLEŠOVICE

Organizátor:INCHEBA EXPO PRAHA spol. s r.o.

Otevírací hodiny : 1. - 3. 3. 10:00 - 19:00 hod.
4. 3. 10:00 - 17:00 hod.

Vstupné: Plné vstupné – 150 Kč
Zvýhodněné vstupné (děti 11 až 15 let, studenti, důchodci, ZTP) – 100 Kč
Rodinné vstupné (2 dospělí + 2 děti do 15 let) – 300 Kč
Děti do 10 let včetně, ZTP/P včetně 1 osoby doprovodu – Zdarma


Incheba 28.2.2018

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout
Milotec logo


© 2019 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar