Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

VW Touran sám zaparkuje také v Česku

Nabídku rozsáhlé výbavy nového modelu Volkswagen Touran rozšiřuje unikátní „automatický parkovací asistent Park Assist“, který dokáže vůz sám zaparkovat. Tento užitečný doplněk si lze v ČR nyní objednat za 20 800 Kč včetně DPH.

Automatický parkovací asistent Park Assist pomáhá řidiči snadno zaparkovat především v obtížných prostorových podmínkách. Stačí stisknout tlačítko a při jízdě kolem zaparkovaných vozidel nepřekročit rychlost do 30 km/h. Ultrazvukový senzor detekuje volný prostor po obou bocích vozidla a systém sám vyhodnotí, zda je volná mezera dostatečně velká k zaparkování. Park Assist řidiči poté na displeji ukáže, kde má zastavit, a po zařazení zpátečky vůz sám zavede během 15 sekund do parkovacího místa. Řidič musí pouze ovládat plyn a brzdy, řízení směru obstarává systém zcela sám. (Viz Novinky)
Touran si vysloužil pověst velmi užitečného pomocníka pro soukromé i pracovní aktivity. Mj. díky nejmodernějším motorů, výborné flexibilitě a prostorném interiéru. Na českém trhu jsou oblíbené verze N1 s možností odpočtu DPH. V Německu se stal nejprodávanějším MPV vozem a s 11% tržním podílem je i jedním z nejprodávanějších MPV v Evropě. Také v Česku patří ve své třídě k bestsellerům.

PL, 1.3.2007

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar