Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

VW Touareg - novoroční novinka v ČR

Zájemci, kteří čekali na nový Volkswagen Touareg se dočkali. Už nyní je na českém trhu v ceně od 1 293 300 Kč, a také jsou k dispozici zvýhodněné výbavy s úsporou až 205 900 Kč.

Nový model poznáme podle kompletně přestylizované přídě,kde zůstalo beze změny jen víko kapoty. Z novinek zaujme chromovaná mřížka chladiče ve tvaru erbu, typická pro nejnovější modely VW. Úpravami prošla rovněž záď vozu, kdy zadní spoiler zlepšuje aerodynamiku, koncové a brzdové svitilny jsou technicky zdokonalena a úpravou nárazníku a koncovky výfuku bylo docíleno sportovnějšího střihu.
Jako první model VW je Touareg poháněn zážehovým vidlicovým osmiválcem s přímým vstřikováním paliva FSI o objemu 4.2 l a s výkonem 257 kW (350 k). Nechybí ani řada technických novinek, jako např. systémy ABSplus, Front Scan, Side Scan, inovovaný systém ESP, paket pro dynamickou jízdu s adaptivním vyrovnáváním náklonu, snímač proti převrácení nebo audiosystém Dynaudio.
Nabídka zahrnuje čtyři vzájemně kombinovatelné zvýhodněné pakety výbav, s nimiž zákazník ušetří až 205 900 Kč. Pakety obsahují například pneumatický podvozek, navigační systém, parkovací kameru nebo kompas.
Více o všech technických novinkách najdete v rubrice Novinky ze dne 28.září 2006.

PL, 3.1.2006

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar