Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

VW Polo a Golf Variant v předvánoční nabídce

Modely Volkswagen Polo a Volkswagen Golf Variant lze do konce letošního roku pořídit za velmi výhodných podmínek. Zákazníci, kteří si chtějí pořídit spolehlivý automobil mohou využít atraktivní akční nabídku až do konce prosince 2018.

Zvýhodněná nabídka „POLO za POLOvinu.“ přesvědčí zákazníky, kteří se svými financemi umějí hospodařit. Při pořízení modelu Polo musí totiž ihned uhradit pouze polovinu kupní ceny vozidla. Splácení druhé poloviny si v rámci výhodného financování rozloží podle svých možností až na dva roky, a to s úrokem 0 %. Zároveň mohou kdykoli využít možnost úvěr předčasně splatit, prodloužit, zkrátit, vložit mimořádnou splátku, nastavit poslední zvýšenou splátku nebo převést úvěr na jinou osobu.

Volkswagen Polo je na českém trhu k dispozici se dvěma zážehovými a jedním vznětovým motorem v kombinaci s pěti různými výbavovými liniemi (Comfortline, Highline, Beats, R-Line CL a R-Line HL).

Vyspělý zážehový přeplňovaný tříválec 1.0 TSI se dodává ve dvou výkonových verzích: 70 kW (95 k) nebo 85 kW (115 k).

Čtyřválcový turbodiesel 1.6 TDI poskytuje nejvyšší výkon 70 kW (95 k). Oba zážehové motory je na přání možné kombinovat s dvouspojkovou převodovkou DSG.

Již vstupní verze Polo Comfortline zahrnuje rozsáhlou komfortní a bezpečnostní výbavu, jako např.Front Assist s funkcemi nouzového brzdění v městském provozu a rozpoznávání chodců. Příjemné prostředí v interiéru i za extrémních povětrnostních podmínek zajistí manuální klimatizace a o zábavu na cestách se postará vyspělý informační a zábavní systém Composition Colour s 6,5“ barevným dotykovým displejem.

V rámci akční nabídky „Dlouhý za cenu krátkého.“ si mohou zákazníci pořídit rodinný Golf Variant. Zaplatí přitom stejnou částku, na kterou by je vyšel hatchback Golf. Zákaznická výhoda 30 000 Kč se vztahuje na skladové i nově objednávané vozy ve výbavových liniích Trendline, Comfortline, Highline, Maraton Edition a Alltrack.

Z akční nabídky „Dlouhý za cenu krátkého.“ jsou vyňaty pouze vozy Golf Variant s pohonem na CNG. Zákazníci mohou objednávat vozy Volkswagen Golf Variant mj. se zážehovými motory 1.0 TSI (85 kW/115 k) nebo 1.5 TSI EVO (110 kW/150 k). Ještě hospodárnější provoz umožňuje turbodiesel 1.6 TDI s výkonem 85 kW (115 k).

Volkswagen Golf Variant s atraktivním nadčasovým designem splňuje veškeré požadavky na moderní rodinný automobil. Vyspělá konstrukce s inovativní technikou zaručuje nejvyšší úroveň bezpečnosti a komfortu v kombinaci s maximální hospodárností a spolehlivostí. Ve variabilním interiéru nalezne dostatek prostoru až pět cestujících, kteří mají k dispozici zavazadlový prostor o objemu 605 litrů. V případě potřeby lze asymetricky dělená opěradla zadních sedadel sklopit a pro přepravu většího množství zavazadel využít prostor o objemu až 1620 litrů.


VW 26.11.2018

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar