Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

VW Amarok se střešním stanem

Volkswagen Užitkové vozy představuje na veletrhu Caravan Salon přestavbu modelu Amarok PanAmericana. Tento speciální pick-up byl upraven společností Genesis Import. Vznikl tak dokonalý automobil pro dobrodružné výpravy a kempování, který nabízí střešní stan, 270° markýzu a vestavěný hardtop.

Základem je černý Amarok PanAmericana s pohonem všech kol, uzávěrkou zadního diferenciálu, motorem 3.0 V6 TDI s nejvyšším výkonem 177 kW a maximálním točivým momentem 600 N.m. Terénní vůz je vybaven mimo jiné hardtopem, střešním stanem a 270° markýzou. Součástí přestavby jsou rovněž úpravy podvozku včetně kol Delta s pneumatikami BFGoodrich AT. K dispozici jsou také světelná rampa s LED světlomety na střeše nebo dodatečné světlomety na přídi. Díky tomu je možné vyrazit do exotických míst i podnikat krátké a pohodové víkendové výlety do přírody v blízkém okolí.


Pick-up je vybaven světlomety IQ.LIGHT–Matrix LED, zadními LED světly, předním nárazníkem v barvě karoserie a v interiéru elektricky v 10 směrech nastavitelnými sedadly řidiče a spolujezdce vpředu. Součástí výbavy je také informační a zábavní systém s dotykovým displejem s úhlopříčkou 30,5 cm (12 palců), navigační systém, čalounění sedadel kůží a přístrojová deska obšitá kůží. Sériová výbava obsahuje řadu asistenčních systémů, mimo jiné např. parkovací asistent Park Assist se senzory překážek PDC (Park Distance Control) vpředu a vzadu a se systémem Rear Traffic Alert, který při couvání upozorňuje řidiče na vozidla přijížďějící vzadu ze stran, inteligentní adaptivní tempomat ACC, asistent pro dodržování rychlostních limitů zohledňující aktuální situaci v dopravě, a dynamické zobrazování dopravních značek.

Prémiový pick-up Volkswagen Amarok PanAmericana lze objednat také na českém trhu za cenu od 1 458 435 včetně DPH.


VW 31.8.2023

Poznámka red.:


Zajímavou obytnou nástavbu pro pikapy vyrábí česká firma Cabmaniac a najdete ji na:


https://www.autokaleidoskop.cz/Novinky/CABMANIAC-Obytna-nastavba-pro-pikapy/

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2024 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar