Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Ústecká veteran rallye s mezinárodní účastí

V sobotu 20. července pořádá VCC Česká brána sraz historických vozidel s názvem Ústecká veterán rallye s mezinárodní účastí. Přihlášeno je přes sto posádek z toho 29 z Německa a převážně z okolí Berlína.

Celou třetinu startovního pole budou tvořit členové klubu a zbytek je z blízkého, ale i docela vzdáleného okolí - např. z Jablonného nad Orlicí.

Nejstarším motocyklem ba měl být BSA G 25 Colonial z roku 1925, který dorazí z Německa a v automobilech bude místní "hasičská kačena" neboli Škoda 120 hasičský speciál z roku 1928, která bude hájit náš klub.

V mladší kategorii bych tak trochu vyzvedl tzv. Ameriky, neboť se jich nám nahlásilo hned šest, a navíc by od Prahy měl přijet Buick Electra z roku 1969, který teprve nedávno okusil české silnice (ale prý jak je pod mrakem, tak se mu nechce jezdit, asi je z USA dost zhýčkaný).

Vozidla se budou sjíždět v sobotu k VŠ na Klíši a pak hromadně asi v 9 hodin odjedou na Mírové náměstí v Ústí nad Labem, kde budou vystavena a v 10 hodin odstartují na do dvouetapové soutěže. V cíli první etapy - OC Olympia Srbice, budou opět vystavena a ve 14 hodin vyjedou do druhé etapy s cílem opět VŠ koleje.


www.vcc-ceska-brana.cz

19.7.2019

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar