Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Škoda Superb Combi 2-0 TDi od 1 035 000 Kč

Autorizovaní obchodníci značky Škoda v ČR začínají přijímat objednávky na novou generaci modelu Superb. Vlajková loď mladoboleslavské automobilky portfolia modelů se spalovacími motory přichází nejprve v karosářské variantě kombi s jednou motorizací. Další pohonné jednotky, jakož i provedení liftback, rozšíří nabídku v průběhu roku 2024.

Do prodeje nejprve vstupuje moderní a velmi úsporná spalovací jednotka 2,0 TDI 110 kW DSG Škoda Superb Combi je aktuálně dostupná s výkonnou a úspornou pohonnou jednotkou 2,0 TDI 110 kW, která je standardně spojena se sedmistupňovou automatickou převodovkou DSG. Její točivý moment vrcholí hodnotou 360 Nm při 1600–2750 ot/min. Další motorizace budou nabíhat v průběhu roku 2024. Všichni autorizovaní partneři značky Škoda na území ČR začali přijímat objednávky, první vozy budou zákazníkům k dispozici ve druhém čtvrtletí roku 2024.


Bohatá výbava už v základu


Na českém trhu se nový Superb Combi nabízí ve 2 výbavových stupních. Už základní verze Selection se může pochlubit mimořádně bohatou standardní výbavou, přičemž mnohé položky mezigeneračně přibyly. Jedná se například o parkovací senzory vpředu i vzadu, parkovací kameru vzadu, tempomat s inteligentním omezovačem rychlosti, komfortní přední sedadla s částečně elektrickým nastavením, 17palcová litá kola Mintaka a mnoho dalšího. Doporučená prodejní cena pro naftovou motorizaci startuje na 1 035 000 Kč včetně DPH.


Vrcholná verze Laurin&Klement přidává třeba masážní funkci předních sedadel s 10 vzduchovými vaky, elektricky ovládaný roletový kryt zavazadlového prostoru pro kombi, asistovanou jízdu 2.0+ s uloženým parkovacím manévrem či ambientní osvětlení interiéru s RGB modulem. Vrchol nabídky L&K je k dostání za doporučenou prodejní cenu od 1 235 000 Kč včetně DPH.


Sázka na ekologii


Čtvrtou generaci modelu Superb charakterizuje dominantní příď, která se inspirovala designovým jazykem Modern Solid. Zcela nový koncept interiéru zahrnuje volně stojící obrazovku infotainmentu o úhlopříčce až 13″. Volič převodovky se přesunul na sloupek řízení, což umožnilo vytvořit přehlednou a mnohem prostornější středovou konzoli.Škoda Auto 9.11.2023

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2024 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar