Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Škoda Kodiaq (III) - komfortní prvky v interiéru

ŠKODA posunula interiér vozu KODIAQ na vyšší úroveň. KODIAQ, který na přání nabízí až sedm míst díky sklopné třetí řadě sedadel, přináší nové dekorační lišty a dodatečné kontrastní švy na přístrojové desce a ve výplni dveří.

ŠKODA KODIAQ nabízí velkorysý prostor a také kvalitně zpracovaný interiér s mnoha designovými prvky. Patří mezi ně například šedé kontrastní švy, které zdobí celou šíři přístrojové desky. KODIAQ RS má kontrastní švy v červené barvě. Švy zdobí také výplně dveří. Přístrojová deska a dveře mají nové dekorační lišty v designu broušeného hliníku ve výbavovém stupni Ambition a v designu Linear Diamonds ve výbavovém stupni Style.

Optické akcenty dodává interiéru výbavových stupňů Style a L&K chromovaný rámeček madel dveří. Ambientní LED osvětlení nově iluminuje prostor pro nohy v deseti barvách a odkládací schránky v předních dveřích v barvě bílé. Po otevření dveří řidiče a spolujezdce se na zem promítá logo ŠKODA. Ambientní LED osvětlení je součástí ambientního paketu, dostupné na přání ve výbavovém stupni Style. U modelů L&K, SPORTLINE a RS je ambientní LED osvětlení součástí standardní výbavy.

Špičkový komfort

Poprvé jsou ve voze ŠKODA KODIAQ na přání dostupná elektricky nastavitelná Top ergonomická přední sedadla, která jsou součástí komfort paketu Top. Ta jsou čalouněna perforovanou kůží a nabízí ventilaci a masážní funkci. Délku sedáku lze v případě potřeby manuálně nastavit.

Integrovaná paměťová funkce ukládá osobní nastavení a aktivuje je jednoduchým stiskem tlačítka. Standardně dodávaná přední sedadla čalouněná perforovanou kůží modelu L&K mají nastavitelnou ventilaci. Pro výbavu Style jsou na přání dostupná ekologická sedadla s kvalitními potahy z veganských recyklovaných materiálů. Součástí výbavového stupně Ambition jsou sedadla s novým látkovým potahem. Výbavový stupeň Style má ve standardní výbavě sedadla s potahem v kombinaci látky a kůže.

Nový design volantu

Multifunkční kožený volant má nový design. Do výbavového stupně L&K je standardně nabízen volant dvouramenný. Sportovní tříramenný volant je k dispozici na přání;u modelů SPORTLINE a RS je součástí standardní výbavy. Pomocí otočných ovladačů a tlačítek lze řídit různé funkce vozu, asistenční systémy a infotainment, aniž by bylo nutné pustit volant z rukou. Některé asistenční systémy nabízí u volantů, které mohou být na přání vyhřívané, také funkci Detekce rukou, která v pravidelných intervalech kontroluje, zda má řidič ruce na volantu, nebo umí zjistit v případě zdravotní indispozice, že již vozidlo neovládá. U vozidel vybavených automatickou převodovkou DSG je volant vždy vybaven i řadicími pádly, kterými lze manuálně volit rychlostní stupně.


Rozšířený sound systém CANTON

V rámci modernizace modelu ŠKODA KODIAQ byl také rozšířen na přání dostupný sound systém CANTON, který nově nabízí centrální reproduktor zabudovaný v přístrojové desce, subwoofer v zavazadlovém prostoru a dalších deset namísto dosavadních osmi reproduktorů
Škoda 15.4.2021

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar