Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Škoda Karoq - interiér: větší výběr, kvalitní materiály (II)

Interiér modernizovaného modelu ŠKODA KAROQ nabízí větší výběr potahů sedadel. Na přání jsou dostupné potahy sedadel z ECO látky, která je vyrobena ekologickým způsobem z recyklovaných PET lahví. Poprvé je k dispozici také elektricky ovládané sedadlo spolujezdce s pamětí.

Vyšší úroveň komfortu přináší na přání dostupná třízónová automatická klimatizace Climatronic. Nové dekorační lišty na přístrojové desce a ve výplni dveří a další barvy ambientního LED osvětlení dodávají interiéru svěží vzhled.


Interiér se po modernizaci vyznačuje širší nabídkou barev a materiálů a nabízí nové dekorační lišty na přístrojové desce a ve výplni dveří. Součástí standardní výbavy vozu KAROQ jsou sedadla s černým látkovým potahem. Pro výbavové stupně Style a Style Exclusive je na přání k dispozici také čalounění z mikrovlákna Suedia a kůže v černé barvě a také kožené potahy v béžové barvě.


Premiéru má ekologické čalounění sedadel tkaninou z recyklovaných PET lahví, které je doplněno umělou kůží. Boky sedadel a loketní opěrky dveří v barvě hnědá Moka jsou potaženy mikrovláknem Suedia. Dekorační lišty se změkčeným povrchem použité ve dveřích se vždy pojí s ambientním LED osvětlením s rozšířenými funkcemi. Ambientní LED osvětlení osvětluje prostor pro nohy v bílé barvě a výplně předních a nově i zadních dveří v deseti různých barvách. Ambientní LED osvětlení je součástí ambientního paketu dostupného na přání.Vyšší úroveň komfortu přináší na přání dostupná třízónová automatická klimatizace Climatronic. Od výbavového stupně Style je poprvé k dispozici elektricky ovládané sedadlo spolujezdce s pamětí, které je součástí komfort paketů. Integrovaná paměťová funkce ukládá osobní nastavení a aktivuje se jednoduchým stiskem tlačítka. K dispozici jsou také elektricky ovládané bederní opěry řidiče a spolujezdce a variabilní systém zadních sedadel VarioFlex se zadní lavicí, kterou tvoří tři samostatná sedadla dělená v poměru 40:20:40. Ta lze jednotlivě posouvat nebo zcela vyjmout. Po vyjmutí zadních sedadel vzroste objem zavazadlového prostoru na 1 810 l.Škoda 6.4.2022

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2022 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar