Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Subaru Impreza
Alcar - Bezpečná kola pro radost

Škoda Fabia a Roomster s akční nabídkou Magic

S příchodem jara mohou zájemci o nový vůz Škoda využít zvýhodněnou nabídku Magic pro modely Fabia, Fabia Combi a Roomster. Ta, nabízí atraktivní cenu při pořízení nového vozu a další bonusy jako např. klimatizaci, autorádio, prodlouženou záruku výrobce atd.

Navíc s možností kombinace s úvěrem od ŠkoFIN bez navýšení. Finanční úspora činí u vybraných motorizací a výbav až 30 000 Kč. Akční nabídku Magic je možné využít okamžitě u všech participujících obchodníků Škoda v České republice do odvolání. Akční modely Fabia Magic a Fabia Combi Magic jsou k dispozici ve výbavových verzích Classic a Ambiente. Nabídka zahrnuje výhradně čtyři benzínové agregáty s výkony od 44 do 63 kW.


Škoda Roomster s akčním zvýhodněním Magic zahrnuje výbavy Easy a Style. Motorová paleta modelové řady Roomster se zvýhodněním Magic obsahuje prověřené motory 1.2 12V HTP/51 kW, 1.4 16V/63 kW a turbodmychadlem přeplňovaný čtyřválec 1.2 TSI/ 63 kW.


Základní cena Fabia Magic s hospodárným benzinovým agregátem 1.2 HTP/44 kW Classic začíná na 229 900 Kč. K běžné výbavě získá zákazník navíc: klimatizaci, centrální zamykání, autorádio Blues s možností přehrávání CD/MP3, 14" kola z lehké slitiny Atik a prodlouženou záruku výrobce na 4 roky nebo 60 000 km. Celková finanční úspora představuje částku 15 000 Kč. Karosářská varianta Combi je za příplatek 10 000 Kč.


Vyjma výše uvedených prvků mimořádné výbavy, je Combi navíc vybavena podélným střešním nosičem v černé barvě. Startovací cena Fabia Combi Magic 1.2 HTP/44 kW Classic s pětistupňovou manuální převodovkou činí 239 900 Kč. Finanční úspora pro zákazníka představuje částku 20 000 Kč.


Akční nabídka Magic, modelové řady Fabia ve verzi Ambiente, obsahuje proti standardní základní výbavě: klimatizaci, autorádio Blues s CD/MP3, 15" kola z lehké slitiny Antares, tónování bočních oken SunSet a prodlouženou záruku výrobce na 4 roky nebo 60 000 km, verze Fabia Combi Ambiente navíc podélný černý střešní nosič. Cena Fabia Magic 1.2 HTP/44 kW ve verzi Ambiente činí 244 900 Kč.


Model Roomster s motorem 1.2 12V HTP/51 kW nabízí v rámci akční nabídky Magic ve verzi Easy navíc: klimatizaci, autorádio Blues s CD/MP3, elektrické ovládání oken vpředu, centrální zamykání, 14" kola z lehké slitiny Atik a prodlouženou záruku výrobce v délce trvání 4 roky nebo 60 000 km. Základní cena Roomster Magic, vycházející z výbavového stupně Easy, rozšířená o výše uvedené položky mimořádné výbavy, začíná na 279 900 Kč. Celková úspora pro zákazníka představuje 16 000 Kč.


Akční nabídka Magic, modelové řady Roomster ve verzi Ambiente, obsahuje oproti standardní výbavě vozu: autorádio Swing s CD/MP3, elektrické ovládání oken vzadu, 15" kola z lehké slitiny Line, signalizaci vzdálenosti při parkovaní vzadu, vyhřívání předních sedadel, tónování bočních oken SunSet, podélný střešní nosič v černé barvě a prodlouženou záruku výrobce na 4 roky nebo 60 000 km.


Kompletní ceník vozů Škoda včetně všech motorizací a výbavových stupňů, zohledňující akční nabídku Magic, obdržíte u kteréhokoliv autorizovaného obchodníka vozů Škoda v ČR nebo na internetových stránkách www.skoda-auto.cz.


JL,29.3.2011

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout
Milotec logo


© 2018 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar