Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Citroën 100 let
Alcar - Konfigurátor kol

Škoda Auto s nabídkou letního příslušenství

Nabídka sezonních produktů ŠKODA Originálního příslušenství zahrnuje zvýhodnění až 15% na přepravní systémy jako jsou střešní nosiče (od 3132 Kč), nosiče jízdních kol, síťové programy a přepravní vany do zavazadlového prostoru.

Dále také 15% slevu na textilní koberce do interiéru a další komfortní prvky výbavy. Mezi ty patří třeba autochladnička, přenosný kávovar, ochranný potah zadních sedadel pro převoz zvířecích mazlíčků.

V nabídce je také tzv. Comfort Pack, který obsahuje celou řadu praktických prvků, včetně držáku tabletu. U vozidel vybavených funkcí Media Command je pak možné ovládat ze zadních sedadel prostřednictvím tabletu různé funkce vozidla, jako například rádio, navigace nebo nastavení zvuku.

V kategorii bezpečnosti a údržby je zvýhodněna např. letní sada autokosmetiky, autolékárnička (166 Kč), dětské autosedačky (od 7791 Kč) nebo bezpečnostní pás pro psy.
Po zimě servisní technici ŠKODA doporučují věnovat péči také výhledu z vozidla, který má velký vliv na bezpečnost. Na výhledu z vozu se výrazně podílejí především stírací lišty, které urazí ve srážkově průměrném roce po skle cca 1600 km a patří tak k velmi namáhaným dílům. K nové sadě předních stěračů (od 637 Kč) zákazník jako bonus obdrží koncentrát náplně do ostřikovačů za 1 Kč. Nejedná se však o jediný bonus v rámci akční nabídky letního příslušenství.

Při koupi 4 kusů cenově zvýhodněných kol z lehkých slitin (od 2708 Kč), dostane kupující jako bonus za 1 Kč bezpečnostní šrouby kol.

S ohledem na blížící se letní měsíce si na své přijdou i milovníci jízdy v jedné stopě. Zvýhodněnou nabídkou prochází i několik druhů jízdních kol ŠKODA od dětských, přes městská retro kola, až po kola sportovní.

.Akce platí do 31. května 2018, přičemž veškeré zvýhodněné příslušenství je k dostání u autorizovaných servisních partnerů a na eshop.skoda.auto.cz


„S blížícím se létem vyráží mnoho řidičů za výlety do přírody a dalšími aktivitami spojenými s převozem sportovního vybavení. I z tohoto důvodu nabízí ŠKODA AUTO svým zákazníkům zvýhodněné ceny na bezpečné a kvalitní doplňky ze sortimentu příslušenství,“ říká Karel Starý, vedoucí servisních služeb ŠKODA AUTO Česká republika.


Škoda Auto 13.4.2018

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout
Milotec logo


© 2019 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar