Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Citroën 100 let
Alcar - Konfigurátor kol

Škoda Allroad z Milotecu

Celá řada majitelů osobních automobilů škoda se nespokojí s tím, jak vypadá vůz, který vyjede z továrny, ale chtějí se odlišovat od běžných sériových verzí. V poslední době jsou v módě automobily kategorie SUV.

Škoda Octavia Combi 4x4 sice mezi klasické SUV nepatří, ale s několika doplňky firmy Milotec Auto-Extras dostává druhá generace oblíbeného kombi nádech SUV.

A jak si mohou řidiči svoji Škodu Octavia Combi 4x4 zkrášlit? Jednoduše a rychle s doplňky firmy Milotec Auto-Extras, kterou v České republice zastupuje společnost Plastservis Mobilla v Řevničově.

K hlavním novinkám patří šestidílná sada Allroad 4x4, která obsahuje dveřní lišty a spodní kryty předního a zadního nárazníku. Všechny díly jsou vyrobeny z atraktivního stříbrného ABS. Lišty se na karoserii jednoduchým způsobem jen přilepí, díly nárazníků se upevňují naopak vruty. Kompletní přijde na 3790 Kč, ale zmíněné díly si může majitel vozu zakoupit i jednotlivě.

Image Octavie Combi 4x4 dotvářejí také kryty vnějších zpětných zrcátek v designu Allroad.

Program doplňků firmy Milotec Auto-Extras pro vozy Škoda Octavia Combi zahrnuje dále ještě například sportovní masku chladiče s nerezovým rámečkem, kryty světlometů, nerezové ozdobné lišty, koncovky výfuku, kryty dveřních sloupků B/C.

Předností všech doplňků, dostupných pro každého motoristu, je nejen prvotřídní kvalita, ale hlavně jednoduchá montáž, což platí také o střešním spoileru, který pomáhá optimalizovat proudění vzduchu.

Milotec Auto-Extras pamatoval také na majitele škodovek, kteří si chtějí vylepšit interiéru. Nový katalog, který lze získat na http://www.milotec.net/ přináší bohatou nabídku. Za všechny doplňky jmenujme alespoň sadu pedálů včetně opěrky nohou z hliníku a doplněnou o protiskluzovou pryžovou ochranu, nerezové kryty prahů, nerezové kroužky ovladačů klimatizace, různé dekory interiéru nebo individuální provedení rukojeti řadicí páky s diodami LED.

Vydařený vnější design vozu Škoda Octavia Combi 4x4 Allroad zdůrazňují ráfky ProLine Wheels 8x18" s pneumatikami Hankook Icebear W300 o rozměru 225/40-18, jenž se osvědčují při jízdě po nezpevněných cestách, pro které je také model s pohonem všech kol určen.

Aleš Hodouš, 22.6.2006


Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout
Milotec logo


© 2019 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar