Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Citroën 100 let
Alcar - Konfigurátor kol

Servisy Volkswagen otvírají dveře nové sezoně (II)

Sezonní kampaň Volkswagen Service Jaro 2018 je pro všechny majitele osobních vozů Volkswagen příležitostí, jak si za výhodných podmínek zajistit profesionální přípravu vozidla pro všechny nástrahy hlavní motoristické sezony.

Návštěva autorizovaného servisu se vyplatí i majitelům starších vozů, kteří mohou využít zvýhodněných cen dílů a servisních úkonů i mnoha dalších na míru střižených nabídek. Jarní servisní kampaň zahrnuje kromě jarní servisní prohlídky také výměnu stíracích lišt nebo skla čelního okna s bonusem, přípravu klimatizace na letní sezonu, slevovou knížku Plus plán, program Volkswagen STK Service a široký sortiment originálních dílů a příslušenství. Nabídka je rozdělena pro zánovní vozy a vozy starší 5 let.

Jarní servis Volkswagen začíná servisní prohlídkou za 299 Kč. Důkladně školení servisní technici při ní zaměří pozornost na všechny důležité komponenty vozidla. Kontrolní seznam zahrnuje například brzdovou soustavu, výfukovou soustavu, kola a pneumatiky, stěrače a ostřikovače, akumulátor, klínový/rozvodový řemen, klimatizaci, provozní kapaliny, chladicí soustavu a světlomety včetně správného nastavení.

Jarní servisní prohlídka tak pomůže odhalit nejen zjevné, ale i skryté závady, které by mohly způsobit poruchu například při cestě s naloženým vozidlem a celou rodinou na dovolenou. Tomu lze předejít profesionální opravou, kterou lze v autorizovaném servisu realizovat obvykle okamžitě po zjištění technických nedostatků.

Nabídka servisních služeb autorizovaných servisů Volkswagen přitom zohledňuje odlišné požadavky majitelů zánovních vozů (do stáří 4 let) a starších vozů (5 let a více), vyplývající z odlišné časové hodnoty jejich automobilů. Pro druhou skupinu zákazníků jsou připraveny nejen Výměnné a Economy díly Volkswagen s velmi výhodnou cenou při zachování nejvyšší úrovně funkčnosti, kvality a spolehlivosti, ale také program Volkswagen kompletní ceny, v nichž jsou započteny ceny použitého materiálu i práce se zvýhodněnou hodinovou sazbou. Například výměna brzdové kapaliny u modelu Golf VI z roku 2010 vyjde na pouhých 970 Kč. Více informací o tomto programu je k dispozici na: www.vw-


VW
12.4.2018

Pokračování příště

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout
Milotec logo


© 2019 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar