Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

ŠKODA nabízí koloběžku

V podobě koloběžky ŠKODA nabízí chytrý dopravní prostředek, na míru střižený pro použití ve městech: moderní, dynamické a snadno ovladatelné vozidlo posouvá značku ŠKODA do povědomí cílové skupiny mladých, aktivních lidí s rozvinutým ekologickým cítěním.

Pro mimořádně komfortní přepravu lze novou koloběžku ŠKODA několika pohyby složit. Pak měří jen 49 x 42 x 11 centimetrů. Složenou koloběžku je možné uložit v kompaktních modelech ŠKODA SCALA a ŠKODA KAMIQ do prohlubně pro náhradní kolo, pokud je vůz vybaven lepicí sadou pro nouzovou opravu defektu. Celý objem zavazadlového prostoru zůstává i pak zachován pro uložení zavazadel.


Pohodlný úchop řídítek na cestě do práce, za sportem nebo do supermarketu zajistí gumové rukojeti. Koloběžka ŠKODA je vyrobena z oceli a hliníku a váží méně než pět kilogramů, nosnost má ovšem až 100 kilogramů.


Koloběžka je jednoduchým řešením mobility v designu charakteristickém pro značku ŠKODA. S mimořádně snadno ovladatelným skládacím mechanismem přesně odpovídá cíli ŠKODA AUTO stát se Simply Clever společností poskytující nejlepší řešení mobility. Koloběžku lze zakoupit online v eshopu ŠKODA AUTO.Škoda 20.5.2020

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar