Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Alcar - Konfigurátor kol

ŠKODA Zimní dovolená přináší zajímavé tipy

Na zimní dovolenou po Česku i do zahraničí vyráží více než polovina Čechů autem. Nejen pro ně připravila ŠKODA ve spolupráci s ÚAMK užitečnou dvacetistránkovou publikaci plnou zajímavých informací.

Od odlišností v silničních pravidlech a předepsané zimní výbavě v jednotlivých zemích, přes tipy na výhodné nabídky zimních středisek, doporučení, kde se cestou zastavit a kde výhodně nakoupit až po vybrané produkty z nabídky ŠKODA E-shopu, které na dovolené určitě přijdou vhod.

Obsahuje nejen komplexní informace pro bezpečné zvládnutí zimního provozu i nejrůznějších administrativních požadavků jednotlivých zemí, ale také tipy, jak zimní dovolenou ozvláštnit a co zajímavého zažít třeba i cestou.
Motoristé se mohou inspirovat několika desítkami tipů v celkem v sedmi evropských zemích včetně Česka. Pro každou ze zemí je vybráno několik tematických tipů, ať již na zimní střediska, doprovodný program, nebo netypické zážitky, lokální gastronomii či netradiční zimní sporty.

Čtenáři se tak například dozví, kde si v Čechách zalyžovat i na jaře, nebo kam vzít děti za poznáním zimních tradic venkova, kde se na Slovensku nejlépe vyžít s rodinou a kam zajet pro unikátní nápoje. Rakousko je tranzitní zemí do takřka všech alpských destinací, brožura doporučí, kde cestou výhodně nakoupit i jaké italské památky jsou nejkrásnější právě v zimě. Ve Francii lze vyzkoušet třeba potápění v ledovcovém jezeře, Švýcarsko unikátní bezcelní zóny a Slovinsko třeba závody světového poháru v alpském lyžování. Publikace také vždy uvádí aktuální odkazy pro získání doplňujících informací.

Brožura „ŠKODA Zimní dovolená“ přináší i výběr z nabídky ŠKODA E-shopu – od maličkostí pro radost a zábavu po ryze praktickou automobilovou výbavu, zkrátka vše, co se na dovolené může hodit. Nabídka ŠKODA E-shopu se neomezuje jen na sortiment ŠKODA Originálního příslušenství, jako jsou například náročně testované střešní boxy a příčníky, síťové programy, uzamykatelné držáky lyží a snowboardů, manganem legované originální sněhové řetězy či sady kompletních zimních kol, ale zahrnuje i položky povinné výbavy, nebo zimní ŠKODA Originální autokosmetiku.

Z pohodlí domova a s dopravou zdarma k libovolnému autorizovanému prodejci ŠKODA lze objednat také módní kolekce sportovního zimního oblečení, zboží s hokejovou tematikou, cestovní zavazadla, dárkové předměty a vtipné i praktické zboží pro děti. Tipem na vánoční dárky pro fanoušky značky mohou být sportovně laděné kolekce RS, ŠKODA Motorsport, miniatury historických i současných vozů ŠKODA a mnohé další. ŠKODA E-shop nabízí takřka 2 000 položek z nejrůznějších oblastí.


Publikace „ŠKODA Zimní dovolená“ je k dispozici zdarma v tištěné podobě u všech autorizovaných prodejců ŠKODA v České republice a také v elektronické verzi a ke stažení na stránkách ŠKODA AUTO.Škoda 7.12.2017

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout
Milotec logo


© 2018 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar