Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Renault v předpremiéře nové osobní řady TRAFIC

V tomto roce oslavuje ikonický Renault TRAFIC, jehož tři generace jsou příběhem úspěchu s více než 2 miliony prodanými kusy v 50 zemích světa, své 40. narozeniny. To je příležitost zmodernizovat Renault TRAFIC Passenger a SpaceClass.

Nový TRAFIC Passenger cílí zejména na profesionály v oblasti dopravy osob a velké rodiny. Plně odpovídá jejich požadavkům na prostor a modularitu, bez kompromisů v oblasti komfortu a počtu sedadel. Nový TRAFIC SpaceClass vychází vstříc očekáváním těch nejnáročnějších řidičů a cestujících, kteří hledají variabilitu, velkorysé rozměry interiéru a exkluzivní komfort. Specialisté na dopravu VIP i delší cestování ocení výhody verze Signature přinášející prostor a atmosféru opravdové “business class”.


Expresivní vnější design


Nový TRAFIC Passenger a SpaceClass se pyšní přímější kapotou a striktně vertikální maskou chladiče, což posiluje dojem robustnosti. Zároveň je design uhlazenější a expresivnější, s novými nárazníky a full LED světlomety spojenými chromovou lištou navazující na světelný podpis ve tvaru písmene C, který je součástí identity značky Renault. Obě novinky disponují elektricky sklopnými zrcátky a 17” koly s diamantovým efektem nebo elegantnějšími okrasnými kryty kol. Jsou dostupné v 7 barvách včetně Červené Carmin, která činí jejich design ještě okázalejším. Nový TRAFIC Passenger a SpaceClass se přizpůsobí jakýmkoliv požadavkům zákazníků.


Nový interiér

Interiér nabízí nové odkládací prostory. Hlavice řadící páky a ovladače klimatizace v chromovaném provedení dále posilují dojem z interiéru. Nové barvy a materiály rozšiřují možnosti personalizace dostupné zákazníkům. TRAFIC SpaceClass navíc vystupuje z řady s exkluzivní palubní deskou v odstínu Šedá Meteor a nabízí více elegance.
Nový TRAFIC Passenger a SpaceClass zachovávají nákladový prostor až 1,8 m³ a příkladnou modularitu až pro 9 pasažérů.


Inovace a palubní konektivita

Na palubě se nachází multimediální systém Renault EASY LINK. Je kompatibilní se zrcadlením chytrých telefonů prostřednictvím Android Auto a Apple CarPlay, vše potřebné zobrazuje na 8” displeji a přichází s indukční nabíječkou, která umožňuje permanentní připojení bez starostí.

Úložné prostory o souhrnném objemu 86 litrů byly navrženy s ohledem na co nejlepší dosažitelnost a jednoduchý přístup. Nově zachází ještě dále se zásuvkou Easy Life, která představuje více než 6 l prostoru na dosah ruky!Asistenční systémy

Nový TRAFIC Passenger a SpaceClass nabízí poslední generaci asistenčních systémů. Mezi ně se řadí adaptivní tempomat, který udržuje zvolené tempo, aktivní nouzové brzdění varuje řidiče a v případě potřeby ovládá brzdy, aby zabránilo kolizím, systém varování před opuštěním jízdního pruhu varuje před nechtěným vyjetím z jízdní dráhy. Další novinkou je systém sledování mrtvého úhlu, který usnadňuje přeřazování z pruhu do pruhu. Nový čelní airbag uzpůsobený pro 2 pasažéry dále zvyšuje bezpečnost na palubě.


Vznětové motory, automatická převodovka EDC


Nový TRAFIC Passenger a SpaceClass nabízí 3 pohonné jednotky:

nový dCi 150 (s manuální a automatickou převodovkou EDC),
nový dCi 110 (s manuální převodovkou)
dCi 170 (s automatickou převodovkou EDC).

Šestirychlostní dvouspojková převodovka EDC je k dispozici pro motory dCi 150 a 170, zvyšuje komfort jízdy díky rychlému a plynulému řazení stupňů. Inovovaná řada motorů je vybavena technologií Stop & Start a plně odpovídá novým regulacím standardu Euro 6D FULL.


Detailní informace budou odhaleny na začátku roku 2021 před uvedením na jaře 2021.


Renault 10.11.2020

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar