Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Renault představuje nové Kangoo a Express

Renault svými modely Nové Kangoo a Nový Express, oběma ve verzi osobní vůz i užitkový vůz, hodlá vyhovět jakýmkoli potřebám. Tato kompletní řada čtyř vozů bude představena a prodávána od jara 2021.

{*4]

Renault svými modely Nové Kangoo a Nový Express opět zahajuje revoluci v segmentu dodávkových vozů a vozů pro podnikání i pro rodinu. Tyto nové modely dokáží odpovědět na různorodost potřeb podnikatelů i soukromníků. Kangoo je ikonický vůz s více než 4 miliony prodaných vozů od r. 1997. U Nového Kangoo Van překvapuje Renault inovací Easy Side Access usnadňující boční nakládku. Oba modely Nové Kangoo Van a Kangoo budou nabízeny v elektrické verzi jako odpověď na výzvy městské mobility.


Nové Kangoo Van, inovativní dodávkový vůz v atletickém a dynamickém stylu hodlá oslovit hlavně podnikatele a náročné řemeslníky a obchodníky, hledající vůz na míru, vybavený posledními technologiemi pro profesionály.
Kangoo Van se zásadními inovacemi Easy Side Access a Easy Inside Gallery zahajuje revoluci ve způsob práce.


Easy Side Access:

obzvlášť praktická v městském prostředí, umožňuje zákazníkovi snadný přístup k nákladu za jakkoli obtížných parkovacích podmínek. Nové Kangoo Van zrušením bočního B sloupku nabízí nejširší boční přístup na trhu, 1 416 mm (dvakrát větší než u předchozí verze).


Easy Inside Gallery:
vnitřní sklopná zahrádka umožňující převoz dlouhých a objemných předmětů nahoře až nad cestujícími, uvolňuje prostor u podlahy.

Kangoo Van se prosazuje sebevědomým vnější designem. Nová příď je opatřena chromovanou lištou mezi mřížkou chladiče a předním nárazníkem. Vůz s tvarovanými boky a výraznými blatníky působí honosněji díky pečlivé povrchové úpravě všech částí a vloženým chromovaným prvkům. Nový interiér nabízí horizontální palubní desku s četnými úložnými prostory. Nově navržená sedadla jsou komfortnější a trvanlivější pro intenzivní využívání.
Kangoo Van zahrnuje multimediální systém Renault EASY LINK a nové asistenty řízení včetně digitálního vnitřního zpětného zrcátka Permanent Rear View. Tento nový homologovaný systém umožňuje skvělou viditelnost dozadu, u skříňových vozů velmi praktické. Další novinky: kontrola stability návěsu Trailer Swing Assist a nouzové aktivní brzdění AEBS (Advanced Emergency Braking System).
Kangoo Van nabízí nesrovnatelnou rozmanitost karosérií a pohonů. Bude k dispozici ve dvou délkách, s manuální i automatickou převodovkou, ve verzích na diesel, benzín, jakož i 100% elektrický. Jeho užitečný objem činí 3,3 až 3,9 m³ ve standardní verzi a 4,2 až 4,9 m³ v dlouhé verzi.

Nové Kangoo, elegantní a prostorný osobní i užitkový vůz s pěti řádnými místy odpovídá dokonale potřebám rodin, včetně aktivně žijících, novým designem, větším komfortem a rozsáhlejší výbavou i novými asistenty řízení. Zachovává si tak všechny důmyslné funkce v oblasti modularity, oblíbené zákazníky z řad profesionálů (úřady, spolky, sdružení).

Nové Kangoo Van a Nové Kangoo se budou vyrábět ve Francii v továrně Renault v Maubeuge. Budou se prodávat v Evropě i ve světě.

Nový Express Van, praktický a efektivní dodávkový vůz, se obrací zvláště na mladé podnikatele a menší vozové parky hledající nejlepší poměr cena/výkon, a odpovídá jejich hlavním potřebám.

Express Van vyzařuje robustnost a modernost. Je vybaven zesílenými sedadly, novým kvalitním a komfortním interiérem. Zvláštní pozornost byla věnována úložným prostorům a ergonomii. Nabízí nejvyšší úroveň úložných prostorů ve své kategorii (48 litrů), jakož i objem pro náklad 3,3 až 3,7 m³.

Express Van zahrnuje multimediální systém Renault EASY LINK a nabízí asistenty řízení, například asistent kontroly viditelnosti dozadu Rear View Assist, sledování mrtvého úhlu Blind Spot Warning, asistent parkování vepředu i vzadu Front & Rear Park Assist, jakož i širokoúhlé zrcadlo Wide View Mirror.

Nový Express, víceúčelový a úsporný osobní i užitkový vůz, nabízí pět řádných míst a velký objem pro náklad. Obrací se na podnikatele se smíšeným užíváním (jako profesní i osobní vůz), ale také k řemeslníkům a obchodníkům.Renault 12.11.2020

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar