Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Renault Rafale E-Tech Full Hybrid lze již objednávat

Model symbolizující posun značky směrem vzhůru do vyšších segmentů a podtrhující schopnost značky oslovit všechny typy zákazníků. Se svým revolučním designem SUV kupé přináší Renault Rafale nebývalé potěšení z jízdy, a to díky vysoce účinnému hybridnímu pohonu a podvozkové platformě.

Renault Rafale E-Tech full hybrid je dlouhý 4,71 m, široký 1,86 m, vysoký 1,61 m a vychází z platformy CMF-CD , která byla navržena tak, aby odpovídala všem typům elektrifikace. Díky dynamickému designu a silné osobnosti nabízí Renault Rafale bezkonkurenční potěšení z jízdy. Je to potěšení, které sdílejí všichni cestující, kteří využívají velkorysý prostor na palubě a inovativní prvky interiéru. Prostor pro cestující ve druhé řadě sedadel je velmi komfortní, s prostorem na kolen 302 mm. Prostor pro hlavu na zadních sedadlech 880 mm je zachován i přes karoserii připomínající kupé. Ani zavazadlový prostor není postihnut tvarem karoserie, jeho objem činí 627 litrů. Obzvláště inovativním prvkem je panoramatické střešní okno solarbay® s elektronicky nastavitelnou průhledností, navržené technologií PDLC (Polymer Dispersed Liquid Crystal).
Úroveň průhlednosti lze snadno nastavit hlasem prostřednictvím Google Assistant nebo ovládacím tlačítkem.


Díky výkonné a úsporné hybridní motorizaci s výkonem 200 k a multimódové automatické převodovce je Renault Rafale E-Tech full hybrid na vrcholu svého segmentu, pokud jde o dojezd (až 1 100 km), spotřebu a emise CO2 (4,7 l/100 km a 105 g CO2/km).


Přesnosti podvozkové platformy přináší bezkonkurenční emoce z jízdy. Tyto emoce jsou umocněny systémem řízení všech kol 4CONTROL advanced společnosti Renault. Tento systém řízení zadních kol, který je standardně k dispozici ve výbavovém stupni esprit Alpine, výrazně zlepšuje ovladatelnost při proplétání se městem nebo při průjezdu zatáčkou ve vyšších rychlostech.


Multimediální systém openR link odstraňuje bariéry mezi digitálním světem vně a uvnitř kabiny. Multimediální systém obsahuje integrovaný systém Google Android Automotive a lze jej používat jako chytrý telefon. OpenR link poskytuje také integrované služby Google Automotive, díky nimž máte na dosah ruky navigaci Google Maps, integrovaného hlasového asistenta Google Assistant a více než 50 aplikací (v závislosti na zemi), které jsou dostupné na Google Play.


Do konce roku se u modelu Renault Rafele představí nová výkonnější motorizace E-Tech 4x4 s výkonem 300 k pro ještě větší potěšení z jízdy. Tato verze bude vybavena přídavným elektromotorem na zadní nápravě a bude rovněž využívat specifické nastavení podvozku.První vozidla v dealerské síti budou zákazníkům k dispozici před létem roku 2024. Nabídka modelu Renault Rafale E-Tech full hybrid bude startovat na 999 000 Kč s DPH za výbavový stupeň techno a 1 099 000 Kč s DPH za výbavový stupeň esprit Alpine.Renault 13.2.2024


Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2024 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar