Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Renault Megane Grandcoupé - oblíbený sedan se vrací

Zákazníky oceňovaný model Renault MÉGANE GrandCoupé míří znovu na český trh, aby podpořil nabídku značky Renault v Segmentu C a posílil tak postavení značky na trhu.

Díky oblíbenosti tohoto modelu se v tureckém závodě ve městě Bursa rozhodlo, že produkce tohoto modelu bude i nadále pokračovat, a to i přes novou bezpečností normu GSR2. Renault MÉGANE GrandCoupé má nezaměnitelný elegantní design exteriéru, který podtrhují nejnovější technologie pro co největší bezpečnost a pohodlí během jízdy.

Renault MÉGANE GrandCoupé je sedan s dynamickým a elegantním stylem zároveň. Ctí základní linie této karosářské varianty, která je v mnohých zemích stále oblíbeným typem karoserie řidičů, kteří vyhledávají spolehlivý a atraktivně vyhlížející vůz.


Součástí MÉGANE GrandCoupé jsou 100% LED přední světlomety LED Pure Vision (v závislosti na verzi), které zajišťují dokonalé osvětlení vozovky.

Přední části vozu dominuje maska chladiče s chromovanými designovými prvky a vzduchové deflektory v přední části podběhů kol pro lepší aerodynamické vlastnosti vozu. MÉGANE GrandCoupé je k dispozici v šesti barvách karoserie, včetně speciálního laku červená intense. K dispozici jsou také disky kol od 16 do 18 palců.

Interiér přináší mimořádný komfort pro každodenní cestování. V nabídce je digitální přístrojový štít s úhlopříčkou až 10“ palce. Jeho součástí je možnost replikace navigace, která velmi intuitivním způsobem personalizuje zážitek z jízdy.

Dále je v palubní desce zabudován 9,3“ displej multimediálního systému EASY LINK, který nabízí všechny funkce navigace a infotainmentu a také nastavení systému MULTI-SENSE, díky kterému si řidič může personifikovat pomocí 4 režimů (Eco, Comfrot, Sport a MySense) nastavení vozidla.

Silnou stránkou je zavazadlový prostor o objemu 550 l (dle metody VDA), který se řadí mezi největší v daném segmentu a maximální ložnou plochou 1 783 mm se sklopenou zadní lavicí.

Pro značku Renault bylo vždy na prvním místě zajištění bezpečnosti všech cestujících ve voze. Proto i Renault MÉGANE GrandCoupé je vybaven špičkovými technologiemi, jako například adaptivním tempomatem, aktivním nouzovým bržděním s detekcí chodců, varováním před opuštěním jízdního
pruhu, safe distance warning systémem, systémem detekce únavy řidiče a dalšími bezpečnostními systémy řidiče.

Součástí nabídky jsou dva výbavové stupně – evolution a techno. Nabídka motorizace byla uzpůsobena potřebám zákazníkům. Výsledkem benzínová motorizace 1,3 TCe, která je vybavena filtrem pevných částic a je i nadále k dispozici ve verzi s výkonem 140 k v kombinaci s šestistupňovou manuální převodovkou, nebo se sedmistupňovou dvouspojkovou automatickou převodovkou EDC.

Atraktivní katalogová cena již od 469 000 Kč s DPH


Renault 11.6.2024

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2024 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar