Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Renault Koleos modelový rok 2021

Renault představil modernizovaný model Koleos pro rok 2021. Českému trhu se představí hned z počátku nového roku s mnoha inovacemi, mj. s asistentem pro jízdu di kopce.

Renault Koleos 2021 se na předních i zadních světlometech všech verzí pyšní novým světelným podpisem využívajícím 100 % LED technologii. Přední LED světlomety nabízí o 25 % lepší výkon ve srovnání s halogenovou technologií a zároveň spotřebují o 10 % méně energie. Do zadních 3D LED světlometů jsou zakomponována dynamická směrová světla.


Co se týče barev a materiálů, Koleos se představí v nové šedé barvě karoserie Highland Grey a s novým koženým interiérem. Kožené čalounění Riviera Camel, které je k dispozici od výbavy Intens, je na dveřních panelech a palubní desce doplněno vložkami z hnědého dřeva vytvářejícími uvnitř vozu dojem skutečné exkluzivity.


Ve spojení s pohonem všech kol je nyní pro model Koleos dostupný také asistent pro jízdu z kopce. Toto zařízení, dodávané v kombinaci s naftovým motorem Blue dCi 190 4x4 X-Tronic, pracuje v rychlostech 5-30 km/h a omezuje rychlost sestupu, aniž by bylo nutné použít brzdový pedál. Ideální pro využití v terénu, kde řidiči dává možnost maximálně se soustředit na cestu.


Renault Koleos modelem 2021 také zjednodušuje svou nabídku, která nyní začíná úrovní výbavy Intens. Benzínový motor TCe 160, spolu se sedmistupňovou převodovkou EDC, nabízí pohodlí a šetrnost zároveň. Všechny motory splňují normu Euro6 DFull (TCe 160 EDC a Blue dCi 190 4x4 X-Tronic).

Renault 1.12.2020

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar