Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Renault Kangoo Express Van - české ceny na jaře

Na konci března bude detailně představena rodina malých užitkových vozů Renault Kangoo Express Van. Pro český trh dojde ke zveřejnění cen na přelomu března a dubna 2021.

Nový Express je věrný základním vizuálním znakům definujícím vozy Renault, jako jsou světlomety s LED světelným podpisem ve tvaru písmene C. Dostupných bude pět laků karoserie. Prostoru kabiny dominuje moderní a praktická palubní deska. V interiéru se nachází řada otevřených i uzavřených odkládacích prostorů s celkovým objemem téměř 48 l.


Nový Express Van nabízí prvotřídní rozměry: délka nákladové plochy (s pevnou přepážkou) 1,91 m, šířka bočních posuvných dveří 716 mm. Objem nákladového prostoru se pohybuje (podle provedení přepážky) v rozmezí 3,3 – 3,7 m³. Užitečná hmotnost může být až 780 kg u benzínové motorizace a 650 kg v naftovém provedení. Nákladový prostor je v sérii vybaven šesti oky k uchycení nákladu v podlaze s možností doplnění o další čtyři na stěnách.


V oblasti multimédií a konektivity nabízí nový Express Van Rádio Connect R&Go nebo systém Renault EASY LINK v novém provedení s 8“ obrazovkou, který umožňuje zrcadlení smartphone a bude dostupný ve verzi s navigací nebo bez navigace. Dále je možné vůz vybavit bezdrátovým nabíjením telefonu a až třemi USB porty a čtyřmi 12V zásuvkami (z toho jedna se nachází v nákladovém prostoru).

Mezi asistenčními systémy se představují prvky, které jsou již známé z modelu Master. Jedná se o kameru Rear View Assist, která permanentně přenáší obraz situace za vozidlem na displej v kabině a u celoplechového vozidla tak nahrazuje vnitřní zpětné zrcátko. Dále bude možné vůz vybavit systémem sledování mrtvého úhlu, zrcátkem Wide View či parkovacími senzory a zadní parkovací kamerou.


Motorová paleta zahrnuje benzínovou pohonnou jednotku 1.3 TCe 100 a naftové pohonné jednotky 1.5 Blue dCi 75 a 95. Všechny motory jsou spojeny se šestistupňovou manuální převodovkou.Renault 11.2.2021

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar