Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Renault Austral v závěrečné testovací fázi

V závěrečné fázi vývoje se nový Renault Austral obléká do kamufláže, aby mohl vyjet na evropské silnice. Účelem této fáze je zajistit jeho spolehlivost a dokončit vývoj řady motorů.

Nový Renault AUSTRAL vstupuje do závěrečné fáze vývoje. Při každém uvedení nového modelu na trh prochází testovací vozidla několikaměsíčním intenzivním testováním, aby byla zajištěna nejvyšší úroveň kvality a spolehlivosti.


Tyto testy odolnosti ověřují spolehlivost a životnost různých součástí nového modelu. V těchto náročných podmínkách dokončuje nový Renault AUSTRAL závěrečné ověřování své nové platformy CMF-C a řady 100 % elektrifikovaných motorů.


Nový Renault AUSTRAL vstupuje do takzvaných "potvrzovacích jízd". V praxi to vypadá tak, že vozový park čítající přibližně sto vozidel, ujede zhruba dva miliony kilometrů.
Nové SUV Renault AUSTRAL nyní projede Francií, Španělskem, Německem a Rumunskem, aby se ověřila platnost předem provedených simulací. Na devět set řidičů tak ujede 600 000 km v reálných podmínkách na otevřených silnicích a dalších 1 400 000 km na testovacích okruzích. Tyto testy umožní například ověřit nastavení nové platformy CMF-C, jízdních asistentů, odhlučnění a komfortu odpružení, abychom mohli našim budoucím zákazníkům nabídnout to nejlepší.


V rámci finálních testů dochází i k validaci pohonných jednotek. Renault Austral bude mít k dispozici výhradně elektrifikované zážehové motory, z nichž většina je nová: nová generace motoru E-Tech hybrid, mild-hybridní motor 1.3 TCe 12 V a nový mild-hybridní motor 1.2 TCe 48 V, poprvé v nabídce značky Renault. Tato řada motorů nabídne rekordní účinnost: nízké emise od 105 g CO2/km (u motoru E-Tech v cyklu WLTP, podléhající finální homologaci) a maximální výkon až 200 k.Renault 2.2.2022

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2022 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar