Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Alcar - Konfigurátor kol

Range Rover SVAutobiography - vrchol luxusu

V Los Angeles se představil luxusní Range Rover SVAutobiography, který přináší kombinaci výborného zpracování a moderních technologií. Představuje vrchol luxusního cestování a zároveň skvělý zážitek z jízdy. Vůz je dostupný s prodlouženým rozvorem náprav.

U modelu Range Rover SVAutobiography se ještě zvýšil komfort díky použitým technologiím. Patří sem například zavírání zadních dveří, které lze zavřít pouhým stiskem tlačítka.

Široká nabídka pohonných jednotek obsahuje kromě jiného nový moderní plug-in hybridní systém schopný ujet v čistě elektrickém režimu až 51 km a vylepšený kompresorem přeplňovaný zážehový motor, který disponuje výkonem 565 k.

Zadní sedadla Executive Class jsou nastavitelná ve 24 směrech a patří k hlavním prvkům tohoto luxusního modelu. V kombinaci s prodlouženým rozvorem náprav nabízejí prostor pro nohy větší než 1,2 m. Zatímco upravené sedačky s novými vnitřními vrstvami poskytnou cestujícím maximální komfort. Součástí výbavy jsou také opěradla nastavitelná v rozsahu 40 stupňů, masáž horkými kameny nebo vyhřívaná opěrka nohou.

Zadní pevně uložená středová konzole prodlužuje celkovou délku kabiny. Nový model zároveň nabízí cestujícím možnost uzavřít zadní dveře pouze za použití pohodlně umístěných tlačítek na zadní konzole.

Elektricky výsuvné zadní stolky a integrované obrazovky multimediálního systému zajistí zákazníkům možnost používat internetové připojení 4G a WiFi hotspot pro pohodlnou práci nebo odpočinek. Zatímco chladicí box ukrytý mezi zadními sedadly je schopný pojmout dvě láhve vína nebo čtyři láhve o objemu 600 ml.
Zatímco komfortní funkce poskytují pohodlí první třídy, pozornost upřená na detaily přináší novou úroveň zpracování. Exkluzivní hodinky Zenith inspirované modelem Elite 6150 jsou umístěné na zadní středové konzole. Jejich rýhovaný rámeček ladí s povrchem tlačítka startování motoru, voliče automatické převodovky a pedálů.

Elegantní systém Touch Pro Duo automobilky Jaguar Land Rover má dvojici dotykových displejů s vysokým rozlišením. Informace mohou být přesouvány z jednoho displeje na druhý, což přináší vysokou funkcionalitu a zjednodušuje ovládání.


Range Rover SVAutobiography bude ručně dokončen výhradně v technickém centru divize SVO v anglickém městě Warwickshire. Světová premiéra proběhne na autosalonu v Los Angeles 29. listopadu 2017. Kromě nového Range Roveru SVAutobiography bude vystaven také extrémní Land Rover Discovery SVX a výkonný Range Rover Sport SVR, stejně jako na řidiče zaměřený Range Rover SVAutobiography Dynamic.

Označení SVAutobiography je určeno pro naše nejluxusnější automobily, stejně jako označení SVR patří nejrychlejším a SVX v terénu
nejschopnějším variantám.


3.0L TDV6258 k600 Nm
4.4L SDV8339 k740 Nm
2.0L Si4 PHEV (P400e)404 k640 Nm
5.0L V8 S565 k700 Nm
Range Rover 30.11.2017

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout
Milotec logo


© 2018 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar