Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Peugeot představuje model 408X a koncept Inception

Peugeot, který pokračuje v uvádění nového modelu 408 na mezinárodní trhy, na mezinárodním autosalonu v Šanghaji představuje od 18. do 27. dubna čínský model 408X. Poprvé v Asii je v Šanghaji vystaven také Peugeot Inception Concept, který ilustruje vizi budoucnosti značky.

ALLURE: S vozy 408X a Peugeot Inception Concept demonstruje značka Peugeot před čínským publikem svou kreativitu.

EXCELLENCE: Model 408X se vyrábí v Číně v závodě Dongfeng Peugeot v Čcheng-tu.

ÉMOTION: Model 408X s kabinou Peugeot i-Cockpit a hybridními motory v sobě spojuje potěšení z jízdy s efektivitou.

Nový model 408X, který je stejně nečekaný a inovativní v Asii jako v Evropě, je jednou z hlavních hvězd 20. mezinárodního autosalonu v Šanghaji (Auto Shanghai 2023). Nový Peugeot 408X, vůz určený na světové trhy, je důkazem kreativity designérů a konstruktérů značky Peugeot, kteří přišli se siluetou fastbacku na samotném vrcholu segmentu C, jež nemá v historii značky ani na současném globálním automobilovém trhu obdoby. V Číně a Asii, stejně jako v Evropě, je Peugeot 408X prvním svého druhu.

Peugeot 408X je rovněž důkazem technické dokonalosti značky Peugeot zaměřené na efektivitu. Díky nejnovější generaci kabiny Peugeot i-Cockpit a špičkovým technologiím přináší model 408X neobyčejné zážitky z jízdy.

Peugeot 408X se vyrábí v závodě Dongfeng Peugeot v Čcheng-tu ve střední Číně. Peugeot 408X, který se v zemi prodává již od ledna, vzbuzuje zájem u velkého počtu zákazníků.

Na mezinárodním autosalonu v Šanghaji vystaví Peugeot poprvé v Asii také Peugeot Inception Concept. Tento koncepční vůz, který byl ve světové premiéře představen na veletrhu elektroniky CES v Las Vegas letos v lednu a poté prezentován v Evropě, je realistickým vyjádřením optimistické vize budoucnosti značky Peugeot. Díky novému designovému jazyku, který umocňuje jeho atraktivní vzhled šelmy, revolučnímu pojetí interiéru a příslibu nevídaných jízdních zážitků otevírá Peugeot Inception Concept novou éru a ztělesňuje vizi značky z hlediska budoucích elektromobilů.


Peugeot 20.4.2023

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Muzeum Lomnice nad Popelkou
Subaru Forester
Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2023 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar