Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Opel Astra PHEV v tuningové úpravě XS

Show-car Astra „XS“ bude hrát hlavní roli během výroční tuningové akce XS Carnight „20 Years of XSCN“, která se bude konat 29. a 30. července na Olympijském stadiónu v Berlíně. Poté ji bude možné obdivovat o víkendu 17. září na tradičním tuningovém srazu XS Carnight u rakouského jezera Wörthersee.

Tuningoví specialisté známé agentury XS si vzali do parády novou Astru s plug-in hybridním pohonem. Elektrifikovaná Astra dostala vysoce lesklý bílý lak a kontrastní černé dekory. Pohonný systém plug-in hybridní Astry disponuje výkonem 133 kW/180 k, točivý moment vrcholí na hodnotě 360 Nm.


Kombinovaná spotřeba (dle WLTP) činí jen 1,1 l/100 km, emise CO2 26-24 g/km. Show-car Astra PHEV ve špičkové výbavě je vybaven celou řadou vyspělých technologií, jako je např. digitální přístrojový štít Pure Panel, adaptivní světlomety Intelli-Lux LED® Pixel Light nebo sportovní přední sedadla s ergonomickým certifikátem AGR.

Projekt Astra „XS“ je součástí spolupráce německé automobilky s organizátory tradičních tuningových akci „XS Carnight“. Opel si od tohoto propojení slibuje posílení image značky jako výrobce kvalitních, vzrušujících a zároveň dostupných německých automobilů. Už vloni se na mezinárodním tuningovém srazu u rakouského jezera Wörthersee veřejnosti představila nová Astra.

Tým pořadatelů akcí „XS Carnight“ dovybavil Astru vzduchovým podvozkem GRINDS se senzory světlé výšky od společnosti „Carstyle me“ v kombinaci s původními tlumiči pérování. Naprostou lahůdkou jsou dvacetipalcové kované disky americké značky „RVNT Forged“. Třešničkou na dortu atraktivní stylingu výstavní Astry „XS“ jsou doplňky z programu originálního příslušenství Opel Accessories, které připomínají angažmá Opelu na poli motoristického sportu.Opel 26.7.2022

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2022 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar