Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Opel Astra PHEV v tuningové úpravě XS

Show-car Astra „XS“ bude hrát hlavní roli během výroční tuningové akce XS Carnight „20 Years of XSCN“, která se bude konat 29. a 30. července na Olympijském stadiónu v Berlíně. Poté ji bude možné obdivovat o víkendu 17. září na tradičním tuningovém srazu XS Carnight u rakouského jezera Wörthersee.

Tuningoví specialisté známé agentury XS si vzali do parády novou Astru s plug-in hybridním pohonem. Elektrifikovaná Astra dostala vysoce lesklý bílý lak a kontrastní černé dekory. Pohonný systém plug-in hybridní Astry disponuje výkonem 133 kW/180 k, točivý moment vrcholí na hodnotě 360 Nm.


Kombinovaná spotřeba (dle WLTP) činí jen 1,1 l/100 km, emise CO2 26-24 g/km. Show-car Astra PHEV ve špičkové výbavě je vybaven celou řadou vyspělých technologií, jako je např. digitální přístrojový štít Pure Panel, adaptivní světlomety Intelli-Lux LED® Pixel Light nebo sportovní přední sedadla s ergonomickým certifikátem AGR.

Projekt Astra „XS“ je součástí spolupráce německé automobilky s organizátory tradičních tuningových akci „XS Carnight“. Opel si od tohoto propojení slibuje posílení image značky jako výrobce kvalitních, vzrušujících a zároveň dostupných německých automobilů. Už vloni se na mezinárodním tuningovém srazu u rakouského jezera Wörthersee veřejnosti představila nová Astra.

Tým pořadatelů akcí „XS Carnight“ dovybavil Astru vzduchovým podvozkem GRINDS se senzory světlé výšky od společnosti „Carstyle me“ v kombinaci s původními tlumiči pérování. Naprostou lahůdkou jsou dvacetipalcové kované disky americké značky „RVNT Forged“. Třešničkou na dortu atraktivní stylingu výstavní Astry „XS“ jsou doplňky z programu originálního příslušenství Opel Accessories, které připomínají angažmá Opelu na poli motoristického sportu.Opel 26.7.2022

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Muzeum Lomnice nad Popelkou
Subaru Forester
Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2023 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar