Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Octavia I ve stylu RS

Vlastníte první generaci Škody Octavie, případně její faceliftovanou verzi a chcete, aby se váš vůz co nejvíce podobal sportovnímu provedení RS a nemáte dost peněz na opravdové „er-eso“? Nevadí. Milotec připravil sadu doplňků, která zvýší atraktivitu vozu.

 

Tentokrát Milotec Auto-Extras trochu odbočil ze své filozofie v podobě škodováckých doplňků, mezi něž patří například nejrůznější kryty, převleky, masky či mřížky chladiče nebo spoilery a pustil se do „tvrdšího" tuningu.

Jako novinku připravil sportovní paket v podobě předních a zadních nárazníků, dílu na kapotu motoru včetně masky a rozšíření prahů dveří. Všechny díly jsou vyrobeny z vyztuženého plastu, mřížka masky a nárazníku je galvanicky pozinkována a lakována práškovou barvou.

Jednotlivé komponenty lze zakoupit buď individuálně nebo jako celou sadu. Předností je jednoduchá montáž, neboť přední i zadní nárazníky se pouze přišroubují místo původních, dokonce stejnými šrouby jako originál, takže není třeba nic předělávat.

Montáž rozšíření bočních jednodílných prahů se provádí lepením, stejně jako u kapoty motoru, která se nalepí na původní.

Atraktivnost vozu lze zvýšit ještě zadním křídlem, střešním sáním, předními bodovými světlomety s technikou Hella nebo zadními bodovými svítilnami či difuzorem. Přední světlomety na tomto voze jsou v provedení bi-xenon.

Sportovnímu charakteru odpovídá také výškově nastavitelný podvozek H&R, 18" ráfky Prolice PU 8x18 s pneumatikami Hankook 225/40/18. Specializovaná firma MTM se postarala o zvýšení výkonu zážehového čtyřválce 1.8 20V  na 215 k při 5750/min a 350 N.m točivého momentu.

Všechny doplňky firmy Milotec Auto-Extras jsou pro provoz na pozemních komunikacích schváleny příslušnými atesty.

 

Ceny:

Přední nárazník s mřížkou - 5200 Kč

Zadní nárazník - 4990 Kč

Kapota motoru + maska - 4700 Kč

Boční prahy - 2400 Kč

Celá sada - 15 900 Kč

 

Jaroslav Skokan, 27.7.2006

 


Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar