Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Nový Citroën Berlingo s benzinem, naftou i elektrikou

Nový Citroën Berlingo a ë-Berlingo v osobní verzi jsou k dispozici ve dvou stupních výbavy PLUS a MAX, s délkami M nebo XL, která nabízí navíc dvě samostatná sklopná a vyjímatelná sedadla ve třetí řadě .K objednání je také verze PROFI, osobní verze s homologací N1 v délce M nebo XL, s možností odmontování dělící přepážky, ve výbavě YOU a PLUS.

Citroën Berlingo povyšuje komfort na dosud nevídanou úroveň, neboť poprvé v tomto segmentu nabízí sedadla Citroën Advanced Comfort®, dále konektivitu poslední generace s novým desetipalcovým dotykovým displejem, kterým se ovládá nový systém infotainmentu, spojený bezdrátově s Apple CarPlay a Android Auto, nebo indukční nabíječku chytrých telefonů.


Nový Citroën Berlingo je již k objednání v České republice, a to se spalovacím i elektrickým motorem. Mezi dostupné motorizace patří benzinový 1.2 PureTech 110 S&S s manuální šestistupňovou převodovkou, 1.5 BlueHDi 130 s manuální nebo osmistupňovou automatickou převodovkou a elektromotor 100kW/136k s 50kW baterií.

S akční slevou a bonusem za starý vůz můžete pořídit nové osobní Berlingo již od 500 000 Kč a verzi PROFI od 480 000 Kč.


ë-Berlingo zákazníkům nabídne zvýšený dojezd na 320 km (kombinovaný cyklus WLTP, kdy v současné době probíhá certifikace). Pořídit ho můžete s akční slevou 100 000 Kč již od 900 000 Kč.

Citroën nabízí jako ke všem svým ostatním vozům exkluzivní financování – úvěr s 0% navýšením od Citroën Financial Services a prodlouženou flexibilní značkovou záruku EssentialDrive až na 8 let a v rámci probíhající akce HAPPY DAYS také bonusový voucher na 10 000 Kč na originální příslušenství Citroën.

Citroën přichází s novou verzí vozu Berlingo, ikonického modelu značky, který posouvá na zcela novou úroveň. Nová přední část nabízí moderní, expresivní styl a Berlingo poskytuje zážitek na palubě podobný jako sedan, pokud jde o potěšení z jízdy, komfort a technologie. Více než kdy jindy splňuje očekávání všech zákazníků vyznávajících aktivní životní styl. K vyššímu komfortu přispívají i sedadla Citroën Advanced Comfort® a také nejnovější generace systému infotainmentu a konektivity. Nové Berlingo si zachovává svou velkou praktičnost a modularitu i verzi umožňující přepravovat až 7 osob.

Citroën jako tvůrce koncepce vozu ludospace vždy nabízel svým zákazníkům robustní model, který k nim sedí a přizpůsobí se všem jejich potřebám. Berlingo je oblíbený model, jenž svůj úspěch postavil na své všestrannosti a přívětivém vzhledu.https://data.citroen.cz/web/pdf/ceniky/Akcni_cenik_Citroen_Berlingo.pdf


Citroën 15.3.2024

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2024 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar