Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Novinky MG na výstavě IAA

MG Motor představí své novinky na IAA Mobility 2023 v Mnichově – kde se značka stará o jeden z nejdůležitějších trhů v Evropě. Před mezinárodním publikem bude těžištěm přítomnosti značky čistě elektrická zábava z jízdy a moderní technologie za atraktivní cenu.

Debut MG Cyberster

Vrcholem jedné z největších a nejdůležitějších akcí v oblasti mobility na světě bude nový MG Cyberster. Otevřený roadster slaví svou premiéru v EU právě v Mnichově. MG Cyberster ukazuje, jak emocionální může být plně elektrický roadster - první nový roadster MG od 90. let - který odráží úspěšnou minulost značky a zároveň otevírá novou odvážnou kapitolu pro MG Motor.


Další hvězdou na scéně MG Motor bude nový MG4 Electric XPOWER. Nedávno odhalený vrcholný model úspěšné řady MG4 Electric, který nabízí celkový výkon 435 koní a zaujme mimo jiné duálním motorem a pohonem všech kol. MG4 Electric XPOWER zazářilo na letošním Goodwoodu.


Podobně sportovní je i lifestylové SUV MG Marvel R Performance, které také demonstruje dynamickou stránku elektromobility s třímotorovým pohonným ústrojím a pohonem všech kol.


Současně se zmiňovanými vozy bude možné vidět také novinky MG5, MG4 Long Range se 77 kWh baterií nebo nové MG HS a EHS.

Hlavní novinky


• MG Cyberster ve své premiéře v EU
• MG4 XPOWER
• MG4 Long Range (77kWh)
• MG5
• Nové HS a EHS
• MG Marvel R Electric Performance


Všechny zmiňované modely (kromě Marvelu R) budou již velmi brzy v prodeji také v České republice a na Slovensku.MG 31.8.2023

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2024 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar